Intro

Jak mohu vybrat peníze z 1xBet bez pasu?

Двухфакторная авторизация 1хБет
Jednou z nejoblíbenějších otázek mezi uživateli 1xBet je „Mohu vybrat peníze ze svého účtu bez pasu?“ V našem článku o registraci nezletilých hráčů u 1xBet jsme se tohoto tématu částečně dotkli. Rozhodli jsme se však z něj udělat samostatnou publikaci a rozšířit ji o nepřímé dotazy uživatelů kanceláře

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Je možné registrovat hráče u 1xBet bez pasu?

Podle pravidel komunity hazardních her je sázení a hazardní hry pro osoby mladší 18 let zakázáno. Důvodem je vyšší riziko u mladých lidí, že se stanou „závislými“ na hazardní zábavě. Studie, kterou provedla University of East London v Anglii mezi hráči ve věku 18 až 45 let, zjistila o 20 % vyšší pravděpodobnost, že se stanou vášnivými sázkaři, u těch, kteří již dříve využili Národní loterii (v Anglii je možné kupovat tikety až od 16 let). Závislost na hazardních hrách, tzv. ludomanie, se navíc u mladých lidí rozvíjí rychleji. Proto úřady mnoha zemí zakazují nezletilým hráčům využívat jakékoli služby spojené s hazardními hrami. To platí i pro hazardní platformy, které fungují legálně, například 1xBet.

Vrátíme-li se k otázce v nadpisu, nezletilí sázkaři si mohou vytvořit účet na webových stránkách 1xbet. Stačí si vybrat jednu z možností rychlé registrace. Ověření účtu je však povinným kritériem pro výběr peněz. Při popisu problémů s výběrem peněz z 1xbet jsme si vzpomněli na ověření profilu. Nejedná se o nic jiného než o poskytnutí údajů o svém pasu sázkové kanceláři ze strany hráčů. Zároveň může kancelář požádat o doklady v době vkladu peněz na účet nebo později, při výběru. Tento krok však není možné přeskočit.

Pokud je uživatel 1xBet mladší 18 let (není schopen předložit doklady), bude jeho profil zmrazen až do dosažení plnoletosti. Vložené prostředky budou rovněž zmrazeny.

Jak vybrat peníze z 1xbet, pokud jste mladší 18 let?

Nezletilí hráči, kteří si vytvořili profil na webových stránkách sázkové kanceláře 1xbet, se mohou pokusit obejít omezení využívání služeb kanceláře. Chcete-li tak učinit, můžete:

  • Poskytněte dokumenty své blízké osoby a provádějte transakce jejím jménem.
  • Koupit registrovaný a ověřený účet cizí osoby. Mnoho takových nabídek najdete na sázkových a herních fórech.

Všechny metody jsou však spojeny s rizikem. Za prvé, kancelář kontroluje IP adresy, ze kterých se hráč přihlašuje. V případě změny místa může sázková kancelář požádat o dodatečné potvrzení o přesunu nebo o kopie osobních dokladů. Za druhé, v případě výběru peněz mohou nastat problémy s neshodou údajů odesílatele a příjemce. Převádět peníze na osobní účet někoho blízkého, natož cizího, zase není dobrý nápad. Navíc v případě zjištění podvodu bude hráčův účet zablokován bez možnosti obnovy.

1хБет - двухфакторная авторизация

Jak vybrat peníze z 1xbet bez SMS?

Sázková kancelář 1xbet dbá na bezpečnost stránek. Pro ochranu finančních prostředků hráčů společnost důrazně doporučuje používat dvoufázové ověření. Při připojování upozornění na výběr peněz z účtu hazardních her nebude operace úspěšná bez zadání kódu. Nabourání se do účtu sázejícího tedy nezaručuje, že útočník získá své prostředky. Upozorňujeme, že kód je součástí aplikace Authentificator, která je k dispozici na Google Play nebo AppStore.

Dříve bylo heslo s kódem zasíláno formou SMS na telefonní číslo. Nyní pro výběr peněz z 1xbet nemusíte posílat SMS. K tomuto účelu můžete použít aplikaci Authentificator od společnosti Google. A pokud chce hráč odmítnout dodatečné ověření při převodu finančních prostředků, měli byste příslušnou možnost vypnout. Můžete to udělat ve své osobní skříňce v sekci „Zabezpečení“. Upozorňujeme, že dvoufaktorová autorizace je ve výchozím nastavení deaktivována.

Relevantní zprávy