Intro

Jak mohu smazat svůj sázkový účet 1xBet?

Как удалить данные 1хБет
Uživatelé se často ptají na smazání účtu 1xBet. Některé z nich byly řešeny v jednom z článků na našem blogu. Ne všechny otázky však byly zodpovězeny. Proto jsme shromáždili ta témata, která nebyla zahrnuta do výše uvedeného článku, a budeme se jim věnovat v novém materiálu

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak mohu smazat svůj účet 1xBet?

Pokud se sázkař rozhodl uzavřít svůj účet na stránkách sázkové společnosti 1xbet, první věc, kterou udělá, je, že začne hledat možnost „Smazat účet“ v uživatelské skříni. Bohužel jeho hledání bude neúspěšné. Sázková kancelář možnost smazat profil z herního portálu neposkytuje. V předchozím článku jsme psali, že hráči mohou kontaktovat podporu 1xbet. Operátoři mohou pouze doporučit možnost „zmrazení“ účtu. Podpora to však nemůže udělat sama. Zástupci kanceláře vás požádají, abyste se po dobu 3 měsíců (90 dní) nepřihlašovali ke svému účtu. Po uplynutí této doby bude váš účet 1xBet neaktivní, ale všechny vaše údaje zůstanou u sázkové kanceláře.

Jak mohu smazat svůj profil 1xBet?

Podmínky používání sázkové kanceláře jasně uvádějí, že hráči nemohou smazat svůj profil 1xbet. Tato změna se objevila před několika lety a je způsobena rostoucími pokusy hráčů podvádět kancelář. Další způsoby podvodu u 1xBet budou diskutovány v samostatném článku. Vzhledem k tomu, že sázková kancelář zakazuje vytvoření několika účtů pro jednoho hráče, je absence možnosti smazat profil v 1xBet jakousi pojistkou. Pokud budete v kanceláři podvádět, budou nové i staré účty zablokovány. To určitě povede ke smazání účtu 1xbet. Hráč však již nebude moci v budoucnu využívat služeb kanceláře a jeho podvody mohou být předány jiným kancelářím. To je pro hráče poměrně bolestivá rána.

Jak vymazat data ze služby 1xBet?

Mnoho sázkařů se zajímá o možnost vymazání svých osobních údajů z webu 1xbet. Podle podmínek používání kanceláře jsou všechny informace o hráčích uloženy na serveru společnosti po dobu 10 let. Poté je může sázková kancelář vymazat. Tato pravidla jsou dána licencí, kterou 1xBet používá pro poskytování služeb na internetu. Nemožnost vymazání údajů ze strany 1xbet je však v rozporu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů(GDPR), které platí v zemích EU. Obyvatelé evropských států, které jsou součástí Evropské unie, proto mohou získat kancelář, která vymaže jejich profil 1xbet spolu s jejich osobními údaji. Pro obyvatele Ruska, Ukrajiny, Běloruska a dalších zemí bývalého SSSR toto pravidlo neplatí. Jediné, co může hráč udělat, je vyčistit svůj profil: přejít do osobního kabinetu a provést změny v dostupných polích. To se však netýká údajů v cestovním pasu.

Relevantní zprávy