Intro

Jak mohu sázet na expresní sázky 1xBet?

Экспресс-ставка 1хБет
Všichni začátečníci se zpravidla snaží uzavírat expresní sázky poté, co uzavřeli několik desítek jednoduchých sázek. Důvodem je obava z toho, že by mohli špatně předpovědět několik událostí a v případě prohry přijít o velkou částku. Případně to může být tím, že uživatelé jsou příliš nezkušení na to, aby podávali kombinace. Ačkoli celý proces podávání expresních sázek na 1xbet je poměrně jednoduchý. Proto v tomto článku odpovíme na oblíbené otázky týkající se expresních sázek na 1xBet.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co je expresní sázení 1xbet?

Než začnete podávat vícenásobnou sázku, stojí za to definovat pojem expresní sázení. Expresní sázkou 1xBet se rozumí kombinovaná sázka , která se skládá ze dvou nebo více sázek na různé hry. Sázející například vytvořil kombinaci 2 sázek na různé fotbalové zápasy. V tomto případě se Parlay skládá ze 2 výsledků (tipů). Pokud jeden z nich prohraje, celá kombinace se nehraje. Pokud však parlay vyhraje, uživatel získá zvýšený zisk. Ten se vypočítá vynásobením kurzů jednotlivých sázek (celkový kurz parlay) vsazenou částkou. Proto jsou parlaye mezi profesionálními sázkaři oblíbenou možností sázení. Stojí za zmínku, že ne ve všech případech je prohra jedné události prohrou celé kombinace. sázka 1xbet umožňuje prohrát některé tipy za větší počet výsledků. Například v případě expresního vlaku, který se skládá z 10 jednotlivců, mohou selhat 2 sázky. V tomto případě dosáhnete zisku, i když ne maximálního. Na druhou stranu si hráč může sázku u 1xBet pojistit a získat část nebo všechny peníze na svůj osobní účet. Za tuto službu je však třeba zaplatit poplatek.

1xBet: jak vsadit parlay?

Jak již bylo zmíněno, expresní sázky jsou mezi uživateli 1xbet poměrně oblíbeným typem sázek. Navzdory tomu, že vytvoření kombinované sázky není složitý postup, má mnoho nováčků otázky ohledně vytváření expresních sázek. Poskytujeme proto stručný návod, jak vytvořit kombinovanou sázku prostřednictvím webových stránek a mobilní aplikace.

Jak uzavřít kombinovanou sázku na 1xBet na webových stránkách?

Jakmile se přihlásíte ke svému osobnímu sázkovému účtu, můžete se přepnout do sekce sázky na linii nebo live sázky a zjistit, jaké sportovní události jsou k dispozici. Pokud se hráči líbí několik nezávislých událostí, měl by je přidat na sázkový tiket. Za tímto účelem vyberte vítěze zápasu a požadovaný typ sázky: 1 (výhra prvního hráče/týmu), 2 (výhra druhého hráče/týmu) atd. Po vložení sázek do sázkového tiketu (panel se nachází v pravé části obrazovky) sázková kancelář uživateli nabídne vytvoření parlay sázky. Pro uzavření parlay sázky u 1xBet musí sázející zadat částku a kliknout na tlačítko „Vsadit“. Экспресс дня 1хБет Stručný návod pro vytvoření parlay prostřednictvím webových stránek je tedy následující

  1. Autorizace na webu.
  2. Výběr zápasů a kurzů na výsledky.
  3. Nastavení tiketu: přidání nebo vyloučení výsledků z expresních sázek.
  4. Uvedení částky parlay.

Během vytváření parlay sázky na 1xBet se uživateli zobrazí informace o výši výhry. Je také možné zobrazit výši maximální sázky, kterou sázková kancelář akceptuje. Možnosti prodeje a pojištění sázek se zpřístupní po uzavření sázky v sekci Historie sázek.

Jak mohu v aplikaci 1xBet uzavřít expresní sázku?

Vytvoření expresní sázky prostřednictvím mobilní aplikace 1xBet se příliš neliší od podání sázky prostřednictvím webových stránek. Rozdíly spočívají v uspořádání prvků (designu menu). Pro vytvoření parlay sázky v aplikaci 1xBet musí uživatel vybrat událost, o kterou má zájem (kliknout na kurz jednoho z navrhovaných výsledků zápasu), a přidat ji na sázkový tiket. Po přidání několika výsledků na sázkový tiket může uživatel vytvořit parlay sázku. Stejně jako na webových stránkách je třeba do aplikace zadat částku sázky. K dispozici jsou také všechny potřebné informace o stavu uživatelského účtu a potenciální výši výhry. Postup pro vytvoření parlay prostřednictvím aplikace je následující.

  1. Autorizace v aplikaci.
  2. Výběr sportovních událostí a kurzů na výsledky.
  3. Přidání nebo vyloučení výsledků z expresu.
  4. Uvedení částky pro parlay.

Měl bych u 1xBet používat expresní sázky?

Jak již bylo zmíněno, parlaye jsou mezi uživateli sázkových kanceláří 1xBet oblíbené. Důvodem je možnost získat vyšší výhry, protože se násobí kurzy výsledků. Sázková kancelář navíc motivuje hráče k uzavírání expresních sázek s velkým počtem výsledků. Za takové sázky získá uživatel dodatečné navýšení kurzů. 1хБет - Стаховка ставок Expresní sázky 1xBet jsou však sady jednotlivých sázek, které jsou vzájemně propojeny. A stejně jako v případě pipů platí, že pokud jedna z nich padne, celé schéma se zhroutí. Hráč se tedy musí umět dobře orientovat v zápasech a správně předpovídat. Začátečníci je lepší uzavírat expresní sázky na několik výsledků a postupně zvyšovat jejich počet. Profesionálové zase mohou kombinovat různé typy parlay sázek, například 1xBet Anti-Match. Výhry z takových sad kurzů budou poměrně značné. Proto vám doporučujeme být při uzavírání parlay sázek obezřetní. Více praxe na malých kombinacích je dobrou strategií pro začínající sázkaře.

Další otázky týkající se expresních sázek 1xBet

❓ Co jsou expresní sázky u 1xBet?

Sázková kancelář 1xbet nabízí uživatelům několik variant expresních sázek: klasickou, Stayer (můžete přidat události na následujících 60 dní), Lucky (od 2 do 8 výsledků), Anti-Axpress (sázky musí prohrát) a Patent (kombinace expresních sázek). O některých z těchto typů sázek jsme již psali v samostatném článku. Doporučujeme si jej přečíst.

Jak mohu uzavřít kombinovanou sázku na 1xBet na svém telefonu?

Podání expresních sázek 1xBet prostřednictvím webových stránek nebo aplikace nezávisí na typu vašeho zařízení. Vývojový tým se postaral o to, aby byl portál přívětivý pro různé prohlížeče a fungoval správně na různých obrazovkách hráčů. Kromě toho jsou aplikace na Androidu a iPhonu stejné. Hráči proto v článku najdou odpověď na otázku: „Jak umístit Parlay na 1xBet na IPhone?“

💻 Jak podat expresní sázku na 1xBet na počítači?

Uživatelé používající počítač mohou sázky uzavírat prostřednictvím webových stránek a softwaru 1xWin. V prvním případě je pro podání expresní sázky na 1xBet potřeba vybrat více než dvě události a přidat je na sázkový tiket. Poté bude možné sázky seskupit do parlay. Následující kroky jsou stejné jako u jednoduché sázky. Pokud používáte software 1xWin, nebude pro hráče problém podat ani kombinovanou sázku. Design obrazovek odpovídá portálu 1xBet. Sázející by proto měli na sázkový tiket přidat také několik událostí a podle navržených kroků dokončit podání expresní sázky.

✅ Jak pojistit expresní sázku 1xBet?

Po podání kombinované sázky může uživatel využít další možnost pojištění sázky. Za tímto účelem přejděte do sekce „Historie sázek“ a u tiketu, o který máte zájem, klikněte na tlačítko „Pojistit“. Podle pokynů v novém okně může sázející ochránit celou sázku nebo její část před prohrou. Je třeba poznamenat, že tato služba je zpoplatněna a závisí na expresním vyjádření (počet výsledků, částka, kurz atd.).

Relevantní zprávy