Intro

Jak mohu provést vklad na 1xBet?

1xBet - внесение денег на депозит
Po registraci u společnosti 1xbet mohou uživatelé přejít k dalšímu kroku – vkladu peněz na svůj herní účet. Vklady lze provádět díky desítkám služeb, od karet až po kryptoměny. Zároveň jsou všechny operace bez provize od sázkové kanceláře. Jak vložit 1xBet, jaké metody jsou uživatelům k dispozici, se dozvíte v tomto novém článku

Logo 1xbet
bonus 100% až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

1xBet: Jak mohu vložit svůj sázkový účet?

Na rozdíl od některých konkurentů dává 1xbet hráčům možnost seznámit se s dostupnými možnostmi pro vklad svého účtu, aniž by museli vytvářet účet. Na webových stránkách je k dispozici sekce „Platby“, kde můžete zadat zemi bydliště sázejícího a získat seznam aktuálních platebních metod. Můžete si také prohlédnout možnosti vkladu a výběru peněz z 1xbet. Tímto způsobem může hráč před registrací posoudit výhody kanceláře.

Pro provedení vkladu je nutné se přihlásit a přejít do sekce Vklad. Hráči budou nabídnuty dostupné platební metody v závislosti na zemi jeho bydliště. V průměru je k dispozici více než 30 platebních služeb pro vklad peněz na účet 1xbet, které jsou rozděleny do kategorií:

  • Bankovní karty.
  • Bankovní převody (nejsou podporovány ve všech zemích).
  • Elektronické peněženky.
  • Platební služby.
  • Převody mobilních peněz (podporováno v některých zemích)
  • Kryptoměny.
  • Samoobslužné terminály (není k dispozici ve všech zemích).
  • Pevné telefonní linky (dostupné v některých zemích).

Ve většině případů trvá vklad od několika minut do hodiny. Bankovní převody trvají déle kvůli zvláštnostem finančních organizací. Zároveň jsou všechny příchozí platby kontrolovány z hlediska původu finančních prostředků. Pokud má finanční úřad pochybnosti o jejich legálnosti, může si vyžádat další dokumenty k prokázání zdroje příjmů. V praxi je to však velmi vzácné.

Закинуть деньги на 1хБет

Jak vložit peníze do 1xbet?

Celkem úřad poskytuje hráčům až 100 možností, jak hodit peníze na 1xbet. Každý místní trh má však omezený počet platebních metod, což je způsobeno zákony státu a vývojem trhu platebních nástrojů. Proto, než přistoupíte k fázi převodu peněz na svůj účet, stojí za to seznámit se s dostupnými metodami vkladu na 1xbet. Aktuální informace najdete v sekci „Vklad“, která se zobrazí po přihlášení na webové stránky. Je také možné přejít na stránku „Platby“, pokud se uživatel přihlásí na webové stránky z IP adresy spojené se zemí bydliště.

V první části jsme se zmínili o tom, jak vložit svůj herní účet na 1xBet. Peníze můžete vkládat bankovním převodem, platebními kartami (např. Visa a Mastercard), elektronickými peněženkami (MoneyGO, Astropay atd.), platebními systémy (ecoPayz, Neteller atd.), platebními terminály (IBOX a EasyPay na Ukrajině), kryptoměnami (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin atd.), mobilními převody (např. Smart Money v Kyivstar), elektronickými poukázkami (Flexepin atd.) atd.

Jak vložit peníze do 1xBet každým z těchto způsobů najdete na stránkách kanceláře. Poznamenejme jen, že celý proces bude podobný a skládá se ze 3 kroků: autorizace na webových stránkách, výběr způsobu platby a zadání částky k vkladu, potvrzení operace prostřednictvím nástrojů zvoleného způsobu platby.

Jak provést vklad do 1xBet z karty?

Chcete-li provést vklad pomocí karty, měli byste přejít na „Vklad“. V seznamu byste měli najít metodu „Bankovní karty“ a vybrat ikonu jednoho z platebních systémů. Poté stačí zadat částku platby a přejít na stránku se zadáním údajů o kartě/potvrzením převodu.

V některých zemích, například v Rusku, není možné provést přímou platbu z karty na herní účet 1xbet. Zde přijde na pomoc aplikace SkyPay, prostřednictvím které lze snadno provádět všechny operace s vkladem peněz na účet sázkové kanceláře. Na stránce najdete návod, jak aplikaci používat.

1xBet - пополнение депозита

Jak vložit peníze do 1xBet bankovním převodem?

Ve většině zemí sázková kancelář 1xbet poskytuje hráčům bankovní údaje pro vklad peněz na účet. Je snadné provést operaci převodu peněz, pokud používáte důvěryhodné online banky. Například na Ukrajině můžete provádět převody prostřednictvím Privat24 a v Rusku prostřednictvím Sberbank Online.

Mnoho uživatelů zajímá, jak vložit 1xbet prostřednictvím Sberbank Online? Chcete-li tak učinit, měli byste se přihlásit do svého internetového bankovnictví a zadat údaje získané v osobním účtu sázkové kanceláře. Upozorňujeme, že převod může být na zahraniční účet. Proto bude účtován dodatečný poplatek, o kterém se můžete informovat ve své bance.

Jak provést vklad na 1xbet bez UCCI?

Mnoho uživatelů, pokud jde o 1xbet, si jej plete se sázkovou kanceláří 1xStavka (1xStavka). V článku jsme provedli stručné srovnání těchto společností. Výsledkem je, že sázkové kanceláře jsou propojeny svými konečnými příjemci, ale podle ruského práva se jedná o různé právní subjekty.

Ve zmíněném článku jsou uvedeny informace o TSUPIS – úvěrové instituci, která uzavřela smlouvu s 1xStavka, o sledování platebních transakcí hráčů. Podle ruských zákonů (sázková společnost 1xStavka působí v Rusku legálně) musí sázkaři platit daně z každé své výhry. Informace o tom, kolik peněz uživatel vydělal, shromažďuje UUPIS (Středisko pro zúčtování převodů interaktivních sázek). Sázkaři, kteří chtějí využívat sázkovou kancelář 1xStavka, jsou proto povinni se u této úvěrové instituce zaregistrovat. Bez toho nebudou moci svůj účet ověřit.

Na druhou stranu společnost 1xBet využívá zahraniční licenci, která není v Rusku uznávána. Vzhledem k tomu, že sázková kancelář je v Ruské federaci nelegální, neměli by se hráči obávat, jak vložit 1xBet bez TSUPIS. Můžete vkládat peníze do 1xBet, aniž byste o převodech informovali úvěrovou instituci.

Jak provést vklad do 1xBet z telefonu?

Pohodlným způsobem, jak vložit peníze na svůj účet 1xBet, je provést vklad z telefonu. Nemáme na mysli mobilní aplikaci, která mimochodem podporuje všechny platební metody dostupné na webových stránkách, ale převod peněz z vašeho telefonního čísla. V některých zemích sázková kancelář umožňuje provádět vklady z účtů mobilních operátorů. Na Ukrajině tak můžete vkládat peníze na 1xbet z Kyivstar a Vodafone, v Rusku – MTS, Megafon atd.

Пополнение депозита 1хБет

Pro vložení peněz na účet z telefonu se uživatel musí přihlásit. Pokud je sekce „Vklad“ k dispozici s kartami mobilních operátorů, pak můžete operaci dokončit prostřednictvím portálu sázkové kanceláře. Stačí jen zadat telefonní číslo a potvrdit debet z mobilního účtu prostřednictvím SMS.

V opačném případě musíte použít speciální služby/aplikace pro převod peněz z telefonu na 1xbet. Tyto aplikace najdete na Google Play nebo App Store.

Více otázek o tom, jak vložit peníze do 1xBet

💵 Jak provést vklad na 1xBet prostřednictvím terminálu?

V části postsovětských zemí je sázková společnost 1xBet zastoupena pozemními pobočkami, kde si můžete vložit peníze na svůj účet. K dispozici jsou také samoobslužné terminály, které umožňují provádět vkladové operace. Chcete-li provést vklad na účet 1xBet prostřednictvím terminálu, měli byste na obrazovce vybrat ikonu sázkové kanceláře a zadat číslo ID zákazníka (číselné přihlašovací jméno). Poté musíte zadat částku, která má být vyplacena, a provést vklad. Peníze budou připsány do hodiny.

📒 Jak provést vklad do 1xbet bez cestovního pasu?

Sázková kancelář ověří nové hráče před provedením jakýchkoli měnových transakcí. Proto bude pro vklad peněz na váš účet vyžadována kopie pasu a doklad o věku. Pokud se sázkaři z nějakého důvodu podařilo vložit na účet 1xbet bez pasu (na fórech jsou takové příběhy), nebude možné vybrat výhry bez ověření. Profil bude zmrazen, dokud nebudou okolnosti objasněny.

❔ Proč nemohu provést vklad na účet 1xbet?

Problémy s provedením vkladu vinou sázkové kanceláře jsou velmi vzácné. Pokud nemůžete provést vklad na 1xbet, měli byste to zkusit znovu. Pokud se znovu setkáte s obtížemi, doporučujeme kontaktovat náš tým podpory. Možná byl hráčský účet zmrazen, protože uživatel porušil pravidla sázkové kanceláře. V tomto případě byste měli zjistit všechny důvody a vyřešit je společně s týmem podpory.

📲 Jak vložit peníze do 1xbet po telefonu?

Sázková kancelář dává hráčům možnost vložit peníze do 1xbet prostřednictvím telefonu. Zde nemluvíme ani tak o možnosti automatizovat na webových stránkách nebo v aplikaci pro chytré telefony a provádět operaci prostřednictvím svého gadgetu. Myslíme tím přijímání peněz z účtu mobilního operátora. Hráči mohou provést vklad převodem peněz ze svého telefonního čísla na účet sázkové kanceláře. K tomu je třeba odeslat SMS na zadané číslo a peníze budou odepsány a automaticky připsány na osobní účet. Tato služba bohužel není dostupná ve všech zemích.

Relevantní zprávy