Intro

Jak mohu obejít blokování služby 22Bet?

Блокировка сайт 1хБет
Sázková kancelář 22Bet se poměrně aktivně rozvíjí a získává si svou mezeru na trhu sportovních sázek. V oblasti sportovního sázení již může 22Bet konkurovat nejstarším sázkovým kancelářím. Aktivně se rozvíjí také hazardní hry. To vše přispívá ke zvyšování povědomí o značce mezi sázkaři a regulačními orgány států, v nichž sídlí. Proto není divu, že s rostoucí popularitou kanceláře se hráči potýkají s blokováním webových stránek 22Bet ve svých zemích. Tento článek pojednává o důvodech tohoto jevu a o tom, jak omezení návštěvy herního portálu obejít

Proč jsou stránky 22bet blokovány?

Oficiální webové stránky sázkové kanceláře Bet 22bet jsou licencovány registrátorem z Curacaa. Mnoho zemí tuto licenci akceptuje a nezakazuje hráčům využívat služeb kanceláře. V zemích, kde není licence 8048/JAZ uznávána nebo je hazardní hraní zakázáno, je přístup ke zdroji problematický. Proto byl sázkový portál 22Bet zařazen na „černou listinu“ zakázaných webových stránek na území Ruské federace. Na žádost Roskomnadzoru byl proto herní portál zablokován všemi poskytovateli internetových služeb.

Důvodů, proč jsou webové stránky 22Bet blokovány, je několik:

  • Technické selhání. Zřídka, ale přece jen se někdy může stát, že portál nebude fungovat kvůli problémům na straně sázkové kanceláře. V takovém případě se vyplatí zkontrolovat informace na oficiálních stránkách společnosti na sociálních sítích.
  • Plánovaná údržba/preventivní údržba. Sázková kancelář na plánované práce na webu předem upozorňuje.
  • Přístup na stránky je blokován 22bet. Uživatelé ne ze všech zemí mohou využívat služeb sázkové kanceláře. Společnost stále omezuje přístup na stránky sázkařům z regionů, kde existují omezení a problémy se zákony o hazardních hrách.
  • Stránky jsou blokovány poskytovateli internetových služeb. V některých zemích, kde společnost aktivně buduje své podnikání, není možné se na portál dostat. Je blokován místními poskytovateli internetových služeb.

Не удалось соеденится с сервером 22Бет

Abyste zjistili, z jakého důvodu jsou webové stránky 22Bet zablokovány, musíte se podívat na chybu ve vašem prohlížeči:

  • Pokud se zobrazí bílá obrazovka, jedná se o chybu na straně serveru.
  • Pokud načítání webu trvá dlouho a objeví se chybová zpráva 500, 501, 503 – chyba na straně serveru.
  • Pokud se portál ještě nenačetl a zobrazí se zpráva „Nepodařilo se připojit k serveru“ – blokováno poskytovateli internetu.
  • Pokud se portál 22Bet načetl, ale na značkové obrazovce se zobrazí zpráva „Přístup na stránky je omezen“ – stránky nefungují v zemi, kde má hráč bydliště.

Na základě důvodu zablokování webové stránky sázkové kanceláře můžete hledat způsob, jak ji obejít.

Jak obejít blokování stránek 22Bet?

Blokování pobočky sázkové kanceláře je pro uživatele nepříjemný problém, který však nelze označit za neřešitelný (pokud sázková kancelář sama nepřijímá hráče z určitých zemí). Protože poptávka plodí nabídku, vždy existují řešení, jak ji obejít.

Existuje řada osvědčených a spolehlivých způsobů, jak blokování ze strany 22Bet obejít. Výsledek spočívá v jediném: klient skryje svou skutečnou IP adresu a přihlásí se z adresy patřící jiné zemi. Jinými slovy, obejít blokovanou stránku neznamená přistupovat k ní přímo přes poskytovatele internetového připojení, ale přes speciální servery, které skutečnou IP adresu uživatele šifrují.

Níže se budeme zabývat jednoduchými a snadno použitelnými metodami, jak obejít blokování webu 22Bet.

Сайт 22Bet

Použití zrcadla webových stránek 22Bet

Z technického hlediska je nejjednodušším způsobem, jak se připojit k blokované webové stránce, použití zrcadla 22bet. Tuto možnost proto doporučujeme nováčkům v oblasti sázení.

Zrcadlo stránek je kopie původních stránek, která podporuje všechny funkce a vlastnosti oficiálních stránek sázkové kanceláře, ale má jinou alternativní internetovou adresu. Chcete-li používat zrcadlo sázkové kanceláře, musíte napsat na e-mail technické podpory 22Bet a získat adresu webové stránky.

Používání zrcadla nevyžaduje instalaci ani konfiguraci žádného softwaru. Jediné, co musíte udělat, je zadat novou adresu do prohlížeče. Další výhodou této metody je spolehlivost – funguje stabilně a rychle. Kromě toho neexistují žádná omezení rychlosti načítání stránek, zrcadlo je zcela legální a přístupné všem. Zrcadlové stránky 22Bet však dlouhodobě nefungují. Pak jsou adresy také zablokovány a je nutné kontaktovat podporu, abyste získali nový sázkový portál.

Využití služeb VPN pro přístup k 22Bet

Dalším nejčastějším způsobem po zrcadlech je služba VPN.

VPN (Virtuale Private NetWork) je virtuální privátní síť, která umožňuje připojení k síti přes jinou síť. Jejím principem fungování je vytvoření bezpečného spojení mezi počítačem uživatele a webovou stránkou, čímž se obejde poskytovatel internetu. To umožňuje přístup k blokovaným webovým stránkám.

Při použití sítě VPN prochází připojení ke zdroji šifrovaným kanálem na server a přes tento server na požadovanou webovou stránku na internetu. Protože se při připojení k webu použije IP adresa serveru, poskytovatel internetu nerozpozná prostředníka jako zakázaný zdroj, takže připojení není blokováno. Tím je pro hráče zajištěna určitá úroveň anonymity.

Existuje mnoho bezpečných bezplatných služeb VPN, ale obvykle mají nízkou rychlost a spolehlivost. Slušnou úroveň ochrany a vyšší rychlost přenosu poskytují placené sítě VPN.

Kromě programů a služeb pro využívání sítí VPN si můžete nainstalovat zásuvné moduly prohlížeče (často vyvinuté stejnými službami) nebo používat prohlížeče s vestavěnou sítí VPN, jako je například Orega. Můžete také použít prohlížeč Tor, který při každém připojení změní vaši IP adresu.

Mobilní aplikace od Bet 22Bet

Z webových stránek sázkové kanceláře si můžete stáhnout mobilní aplikaci 22bet, která je podporována pro systémy Android a iOS. Kromě výhod při podávání sázek se program nebojí blokování a funguje i při slabém internetu. Stažením aplikace proto hráči zapomenou na problém se změnou zrcadla nebo placením za kvalitní službu VPN.

Hlavní je používat oficiální aplikaci staženou z webových stránek 22Bet. V opačném případě je možné infikovat telefon viry a poskytnout data a přístup třetím stranám.

Pokud nemáte přístup na webové stránky sázkové kanceláře, měli byste použít navrhované možnosti. Díky nim budou mít hráči nepřetržitý přístup ke sportovním sázkám a hrám od 22bet.

Relevantní zprávy