Intro

Jak mohu obejít blokování 1xBet?

Почему не работает сайт 1xbet
Uživatelé portálu 1xBet se mohou setkat s blokováním webových stránek místními poskytovateli internetu. Problémy s přístupem na webové stránky 1xBet se vyskytují v různých zemích a souvisejí se zvláštnostmi sázkové kanceláře. Probereme si podrobněji důvody blokování herního portálu a co dělat, když stránky 1xBet nefungují

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Proč nefungují webové stránky 1xBet?

Sázková kancelář 1xbet spustila své webové stránky v roce 2011. Portál získal licenci k provozu od Komise pro hazardní hry na Curacau. Vzhledem k tomu, že se jedná o offshore, povolení není akceptováno mnoha státy, kde jsou sázkové kanceláře a kasina legální. Některé z nich aktivně blokují zahraniční hazardní portály, které nezískaly místní licenci.

Vzhledem k tomu, že sázková kancelář 1xBet nemá v plánu vstoupit na místní trhy a otevřít pozemní pobočky, dostává se často na černou listinu poskytovatelů internetových služeb. To není těžké zkontrolovat. Pokud se hráči nedaří otevřít webové stránky 1xBet, měli byste hledat problémy s jejich blokováním.

V jakých zemích se nemohu dostat na webové stránky 1xBet?

V posledním desetiletí měl růst online sázení negativní dopad na fungování online sázkových kanceláří. V mnoha zemích, kde je činnost sázkových kanceláří legální nebo kde jsou úřady vůči sázení online neutrální, existují omezení pro provozování hazardních her. To ovlivňuje činnost sázkových společností, protože přístup na jejich internetové stránky je omezen nebo zablokován.

Uživatelé 1xBet se také potýkají s problémem, že nemají přístup na webové stránky 1xBet. Podle fóra se v roce 2021 nemohli hráči vždy úspěšně dostat na portál sázkové kanceláře v Rakousku, Belgii, Bělorusku, Bulharsku, Chorvatsku, Kypru, České republice, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Řecku, Íránu, Itálii, Nizozemsku, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, Rusku, Slovensku, Slovinsku, Španělsku, Švédsku, Maďarsku, Ukrajině, USA atd. Celkový počet zemí, které mají problémy s přístupem na webové stránky 1xbet, je více než 60.

Блокировка 1хБет Роскомнадзором

Stojí za zmínku, že 1xbet nevstupuje na stránky nejen kvůli omezením ze strany místních úřadů. V některých zemích omezuje provoz zdroje samotná sázková kancelář. Pak se vstup na oficiální stránku uskuteční (bez chybového hlášení serveru). Na stránce se však objeví zpráva: „Stránka ve vaší zemi dočasně nefunguje“. V takovém případě se uživatel může pokusit změnit proxy server a připojit se z IP adresy jiné země. Je však vhodné ověřit na podpoře, zda je možné potvrdit dokumenty, které byly vydány úřady země, kde společnost dočasně nepracuje.

Nelze se přihlásit k 1xbet: jak zjistit důvod?

V předchozích částech jsme se snažili zjistit důvody, proč se hráč nemůže přihlásit k 1xbet. Portál je zablokován prostřednictvím:

 • Místní úřady zakazují všechny druhy hazardních her a mezinárodních portálů, které jsou blokovány poskytovateli internetových služeb v zemi.
 • Zákaz mezinárodních sázkových kanceláří, které nemají místní licenci. Blokování se provádí prostřednictvím poskytovatelů internetových služeb.
 • Blokování přístupu 1xBet k portálu na místních trzích, o které má menší zájem, nebo má potíže s licencí Curacao.

Chcete-li zjistit důvod, proč uživatelé píší žádosti „Nemohu se přihlásit k 1xBet“, musíte přejít na oficiální webové stránky 1xbet.com a zkontrolovat jejich funkčnost:

 • Pokud se stránka dlouho načítá, ale neotevře se (je vidět pouze bílá obrazovka), stojí za to zkusit se přihlásit přes proxy server. Pokud používáte jinou IP adresu, vyplatí se vyhledat informace o blokování portálu v dané zemi v médiích.
 • Pokud se při přístupu na web zobrazí chyba „No connection to server“, pak je web blokován místními poskytovateli internetových služeb. Měli byste si také přečíst o záznamu webu v databázi blokování.
 • Pokud se webová stránka otevře, ale objeví se zpráva, že portál 1xBet v zemi bydliště hráče nefunguje, kancelář na místní trh nevstoupila. V takovém případě se můžete pokusit kontaktovat tým podpory sázkové kanceláře a vyjasnit si podrobnosti.

Jak se přihlásit k 1xBet, pokud je zablokován, je vysvětleno v následující části.

Не заходит на 1хБет

Co mám dělat, když se nemohu přihlásit do 1xBet?

Pokud se nemůžete dostat na webové stránky 1xBet, došlo k problémům se serverem nebo přístupem k němu. Poznáte to podle chyby, která se vám zobrazí v prohlížeči. Pokud je to standardní okno „Nepodařilo se připojit k serveru 1xbet.com“ nebo chyba 403, pak jste pravděpodobně zablokováni. V případě chybového hlášení 5xx může jít o nějaké problémy se serverem. To se však stává velmi zřídka.

Po zjištění důvodu, proč se nelze přihlásit na webové stránky 1XBet, můžete hledat řešení. Existuje několik jednoduchých způsobů, jak zablokovanou službu 1xBet obejít:

 • Použijte zrcadla 1xBet. Jedná se o kopie webových stránek pod jinou doménou, jak jsme o tom psali na webu.
 • Aplikace pro mobilní telefon, tablet a počítač. Sázková kancelář podporuje aplikace pro Android a iOS.
 • vlastní prohlížeč 1xBet pro uživatele Mac OS nebo Opery.
 • VPN software pro PC nebo widgety pro prohlížeče se změnou IP adresy a místa připojení.
 • Použití bota Telegram pro sázení.

Volba způsobu, jak obejít zablokování portálu 1xBet, závisí na přání sázejícího. Podle našeho názoru je každá z možností vstupu na webové stránky 1xBet účinná.

Další otázky na téma blokování portálu 1xBet

🗺️ V jaké zemi je 1xBet k dispozici?

Sázková kancelář 1xBet poskytuje své služby online a přijímá uživatele ze všech zemí světa. Místní úřady však mohou přístup na webové stránky blokovat. Proto je přístup na portál povolen ve více než 40 zemích: většina zemí Evropy, Kanada, Mexiko, Austrálie, Indonésie, Nigérie, Senegal atd.

❓ Co je na 1xBet špatně?

Taková otázka vyvstává, když je stránka pro hráče nedostupná. V takovém případě je nutné zjistit, co způsobilo, že se sázející nemůže přihlásit k 1xBet. Pokud se jedná o problém se serverem, stojí za to počkat, až jej vyřeší specialisté společnosti. A pokud se jedná o zablokování stránek 1xBet – použijte řešení navržená v článku.

⛔ Proč je stránka 1xBet zablokovaná?

Hlavním důvodem, proč je 1xBet zakázán, je to, že neexistuje národní licence pro přijímání online sázek. Na světě také zůstává mnoho států, kde jsou hazardní herny zakázány. Proto provozování hazardního portálu neodpovídá místním zákonům.

Relevantní zprávy