Intro

Jak dlouho trvá výběr peněz z 1xBet?

1хБет сколько выводится платеж
Jakmile si hráči vyberou platební nástroj a požádají o finanční prostředky, zajímá je: „Jak dlouho trvá výběr z 1xbet?“ V předchozích článcích jsme o tom již letmo psali. Rozhodli jsme se však toto téma rozšířit a přidat odpovědi na všechny otázky uživatelů týkající se výběrů na jejich osobní účet

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak dlouho trvá výběr peněz od 1xBet?

Proces výběru peněz od 1xBet se skládá z několika kroků:

  • Hráč si vybere jednu z platebních metod, které jsou k dispozici ve vaší osobní skříňce (sekce1xBet „Výběr z účtu“).
  • Sázející odešle žádost o převod finančních prostředků z herního účtu na svůj osobní účet. V této fázi se žádost odešle sázkové kanceláři k ověření. To může být provedeno automaticky, nebo pokud má společnost další otázky ohledně původu peněz – prostřednictvím finančního oddělení 1xbet.
  • Sázková kancelář platbu potvrdí a převede ji do platebního systému.
  • Platební systém žádost zpracuje a převede prostředky na osobní účet hráče.

Celková doba výběru peněz z 1xbet zahrnuje všechny výše uvedené kroky a závisí na:

  • Ověření finančních prostředků kanceláří. Pokud je transakce zkontrolována automaticky, trvá to až 10 minut. Pokud probíhá ručně, může ověření trvat od půl hodiny do několika hodin, méně často dnů.
  • Zvolený způsob platby. Každá platební služba má svá vlastní pravidla pro zpracování plateb. V některých případech je zpracování transakcí ovlivněno víkendy a svátky. Pak bude převod proveden ve všední den a doba výběru z 1xBet se může prodloužit o několik dní.

1хБет минимальная сумма платежа

Na základě výše uvedeného lze říci, že pro uživatele bude obtížné vypočítat přesnou dobu výběru z 1xbet. Proto stojí za to spoléhat se pouze na průměrné hodnoty.

1xBet: jak dlouho trvá výběr peněz?

Jak bylo uvedeno v předchozí části, je téměř nemožné určit přesnou dobu, za kterou obdržíte platbu od 1xbet na svůj osobní účet. Hráči mohou použít naši tabulku k plánování svých transakcí při výběru:

Způsob výběru peněz

Průměrná doba převodu

Částka za transakci

Karty VISA, Maestro 1 minuta – 7 dní od 100 rublů*
Bankovní karty Mastercard, Mir 1 minuta – 7 dní od 1000 rublů*
Elektronické peněženky Webmoney, Qiwi, Astropay, Sticpay, Money GO atd. 1 – 30 minut od 100 rublů*
Peněženka Jeton 1 – 30 minut od 89,91 rublů*
Platební systém Ecopayz 15 – 30 minut od 908,05 RUB*
Platební systém Payeer 15 – 30 minut od 179,82 RUB*
Kryptoměna Bitcoin do 10 minut od 15270 RUB*
Kryptoměna Litecoin do 10 minut od 105 rublů*

*Nebo ekvivalent v jiné měně

Vezměte prosím na vědomí, že minimální částka na transakci na webových stránkách 1xBet se může lišit. Aktuální informace naleznete v sekci „Výběr z účtu“ ve své osobní skříňce.

V případě, že máte problémy s výběrem peněz z 1xBet, doporučujeme vám přečíst si náš článek.

Často kladené otázky týkající se výběru peněz z 1xBet:

📃 Na čem závisí rychlost výběru 1xbet?

Výběr finančních prostředků z účtu 1xBet se provádí podle jasného nařízení. Může trvat od několika minut do týdne od okamžiku, kdy požádáte o výběr, až do okamžiku, kdy jsou prostředky připsány na váš hlavní účet. Rychlost zpracování žádosti závisí na ověření profilu (pokud nejsou k dispozici žádné potřebné dokumenty, stojí za to je poskytnout pro ověření totožnosti); výši platby (bookmaker může stanovit limity na maximální výši vybíraných peněz); zvoleném způsobu platby (zpracování peněz může trvat dlouho prostřednictvím předpisů platební služby); zemi bydliště sázkaře (v některých zemích funguje finanční monitorování všech plateb) a rychlosti týmu 1xbet, který žádost zpracovává. Rychlost výběru mohou ovlivnit i další faktory, ale ne tak výrazně.

⏱️ Jak dlouho trvá výběr peněz od 1xbet?

Uživatelé 1xbet mají k dispozici více než 30* způsobů výběru, počínaje převodem karty a konče převodem na kryptoúčet. Vzhledem k tomu, že všechny služby mají své vlastní předpisy, je rychlost žádosti o výběr z 1xbet dynamickou hodnotou. Doba výběru se pohybuje od 1 minuty do 7 dnů. Podrobné informace o době trvání výběru finančních prostředků z účtu sázkové kanceláře naleznete v článku
*Počet platebních metod závisí na zemi bydliště hráče.

⏳ Jak dlouho trvá výběr peněz z 1xBet na mou kartu?

Převody na kartu jsou považovány za jedny z nejrychlejších na 1xBet. Uživatelé by však měli rozlišovat mezi výběrem peněz z 1xBet prostřednictvím p2p převodu a na údaje bankovní karty. V prvním případě se platba provádí podle čísla karty a probíhá v řádu minut (čas se může prodloužit kvůli kontrolám finmonitoringu). Ve druhém případě se platba provádí podle pravidel platebního systému dané země. Peníze tedy obdržíte do 24 hodin (v průměru několik hodin). Podrobnosti o platebních údajích je třeba konzultovat na internetových stránkách místní národní banky.

Relevantní zprávy