Intro

ID uživatele: jak zjistím své ID 1xBet?

Как узнать свой ID в 1xBet
Nováčci bez zkušeností si nemusí zapsat své identifikační číslo. Zvláště když používají rychlou metodu registrace „1 kliknutí“. Pokud tak učiní, mohou mít problémy s přihlášením do 1XBet. Vyplatí se být opatrný, abyste se takové situaci vyhnuli. Co však dělat, pokud hráč zapomene své ID 1xBet? Jak zjistím své ID 1xBet? Těmto a dalším otázkám se budeme věnovat v tomto článku.

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co je 1xBet ID?

Během vytváření účtu je hráči přiděleno zákaznické ID nebo ID. Jedná se o desetimístný soubor čísel, který je číslem herního účtu sázejícího na webových stránkách sázkové kanceláře. iD 1xBet hraje pro hráče důležitou roli. Může být použito k:

  • Chcete-li se přihlásit ke svému osobnímu účtu 1xbet na stejné úrovni jako vaše telefonní číslo a e-mail.
  • Pokud hráč není přihlášen k účtu, kontaktujte podporu prostřednictvím hotline nebo chatu.
  • Doplňte svůj účet v terminálech: pro převod musíte uvést číslo účtu.
  • Při řešení sporu s 1xBet prokázat, že účet patří sázejícímu.

Proto je důležité si při vytváření účtu uložit své 1xBet ID, abyste později neztráceli čas jeho hledáním a obnovováním. Pokud však na takový problém narazíte, zde je řešení.

Co mám dělat, když jsem zapomněl/a své 1xBet ID?

Pokud hráč nezaznamenal své zákaznické ID 1xBet, můžete ho zjistit po přihlášení do své osobní skříňky. K tomu je třeba se přihlásit a přejít do sekce „Osobní údaje“. V řádku „Číslo účtu“ bude uvedeno desetimístné číslo. Jedná se o ID v 1xBet. Pokud si sázkař vytvořil účet „na 1 kliknutí“, pak se pro zjištění svého ID 1xBet musíte také přihlásit do své osobní skříňky.

Existují však situace, kdy hráč své uživatelské jméno ztratil nebo zapomněl. K přihlášení můžete použít svou e-mailovou adresu, telefonní číslo nebo ID. Co by se zdálo být tak obtížné pokusit se obnovit heslo prostřednictvím e-mailu nebo telefonního čísla? Služba podpory 1xbet sdílela příběhy, kdy uživatelé změnili své telefonní číslo nebo jejich pošta byla dlouho blokována nebo „ukradena“ vetřelci. V takovém případě není možné získat kód pomocí SMS nebo e-mailu, protože k nim není přístup. Pak můžete použít své ID 1xBet jako alternativní přihlášení na webové stránky sázkové kanceláře.

Chcete-li zjistit své 1xBet ID, pokud nemáte přístup ke svému účtu, musíte kontaktovat tým podpory. Můžete to udělat zasláním e-mailu, žádostí o chat nebo zavoláním na číslo horké linky. Níže vám řekneme, jak v každém případě zjistit své 1xBet ID.

Jak zjistím své 1xBet ID pomocí e-mailu?

Aktuální adresu podpory může sázkař zjistit na stránce Kontakt. Po výběru správného oddělení je třeba napsat e-mail s předmětem „Zapomněl jsem své ID. Prosím, pomozte mi ho zjistit/obnovit“. Ve zprávě je vhodné popsat problém a poskytnout potvrzení, aby služba podpory mohla profil najít a následně osobu identifikovat. K tomu vám pomohou potvrzení o převodu a údaje z pasu (v případě ověření účtu).

Как узнать идентификатор 1хБет по email

Jak poznám 1xbet ID z telefonního čísla?

Hráč se může obrátit na číslo horké linky, pokud je k dispozici v zemi bydliště. Po spojení s operátorem je nutné uvést svůj problém a zaslat podklady na poštovní adresu. Stojí také za to poskytnout správě další informace.

Jak mohu na online chatu zjistit své ID 1xBet?

Způsob, jak získat ID zákazníka prostřednictvím kontaktování týmu podpory 1xBet prostřednictvím chatu, se kromě metody neliší od kontaktování prostřednictvím pošty. Měli byste také popsat problém a poskytnout kopie účtenek nebo údaje z pasu, abyste si mohli ověřit žádost a poskytnout ID 1xBet.

Úspěch získání informací o ID od společnosti 1xBet závisí na dostupnosti podpůrných dokumentů. Čím více důkazů hráč má, tím rychleji bude problém vyřešen a bude znát své ID 1xBet.

Как узнать ID на 1хБет в онлайн-чате

Jak mohu získat zpět své ID 1xBet?

V případě, že se hráč nemůže přihlásit do osobní skříňky prostřednictvím zablokování účtu, je obnovení ID v 1xBet obtížný úkol. Sázející může také kontaktovat podporu prostřednictvím některého z dostupných kanálů, ale řešení problému nebude snadné a ne vždy pozitivní. Při menších porušeních (účet je zmrazen) může sázková kancelář dát hráči druhou šanci a umožnit mu přístup k profilu. Pokud byl účet zablokován (smazán), nelze jej obnovit. Jediné, o co může sázející požádat, je povolení k opětovné registraci. Rozhodnutí o udělení přístupu k platformě však zůstává na společnosti 1xBet.

Relevantní zprávy