Intro

historie sázek 1xBet: jak zobrazit, smazat a obnovit?

История ставок 1хБет
Všechny sázkové transakce uživatelů se zaznamenávají na webových stránkách. Prohlédnout si je můžete v sekci „Historie sázek“, která je přístupná přes osobní kabinet sázkové kanceláře. Tímto způsobem mohou uživatelé zjistit všechny klíčové informace o minulých sázkách, aniž by museli kontrolovat kupony na 1xbet. Někdy však mohou hráči kvůli nedbalosti smazat historii sázek 1xbet. Proto se ptají, jak ji obnovit. Odpověď naleznete na našich webových stránkách.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak si mohu prohlédnout historii svých sázek u 1xBet?

Po vytvoření sázky na webových stránkách sázkové kanceláře se vygeneruje kupón. Mají jedinečné číslo, které můžete použít ke kontrole historie sázek bez přihlášení do 1xBet. Tato možnost je vhodná, když hráči uzavírají sázky ne na svém počítači. Nicméně doma, když se vždy přihlásíte na portál sázkové kanceláře, můžete zkontrolovat historii sázek 1xbet prostřednictvím svého osobního účtu. Chcete-li si prohlédnout minulé kupony a najít výsledky sázek, musíte se přihlásit na webové stránky. Poté ve své osobní skříňce musíte přejít do sekce „Historie sázek“. Zde jsou všechny kupony uvedeny v seznamu. Kliknutím na kartu se otevřou další záznamy o zápasech. Chcete-li najít požadovaný tiket mezi desítkami či stovkami dalších, můžete použít praktický filtr.

Jak mohu smazat historii sázek v aplikaci 1xBet?

Hráči mohou chtít smazat jednu sázku nebo celou historii sázek v 1xBet. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní sekce Historie sázek to není obtížné. Po přechodu na výše uvedenou stránku musíte v seznamu najít požadovanou sázku. Pokud je sázek hodně, pomůže vám filtr. Po nalezení kuponu je třeba kliknout na tlačítko „Smazat“ na panelu nástrojů. Po potvrzení operace bude sázka vymazána z historie. Pokud chce hráč v aplikaci 1xBet vymazat historii sázek, musí vybrat všechny události kliknutím na příslušné tlačítko na panelu nástrojů. Dalším krokem je kliknutí na tlačítko „Smazat“. Poté budou vymazány všechny dostupné kupony v historii История ставок 1xBet

Jak mohu obnovit historii sázek v aplikaci 1xbet?

Poté, co hráč úmyslně nebo omylem provedl operaci smazání v 1xbet, není tak snadné je získat zpět. Sázky nekončí v košíku, odkud je lze vrátit. Jsou okamžitě smazány z profilu sázejícího. Proto může historii sázek 1xBet v osobní skříňce obnovit pouze služba podpory sázkové kanceláře. Existuje však alternativní možnost, jak vrátit historii sázek v 1xBet. K tomu můžete použít možnost „Vyžádat si historii“, která se nachází na stejné stránce. Po zpracování žádosti budou všechny informace o uzavřených sázkách zaslány sázejícímu na e-mail uvedený v profilu. Sázející tak bude mít možnost vidět všechny výsledky sázek podaných na webových stránkách. Je třeba poznamenat, že sázející nemůže smazat historii svých sázek, aniž by smazal svůj profil. Účet však bude na serveru po určitou dobu k dispozici i v případě hráčova podvodu. Nebude tedy možné skrýt případné sázkové podvody, jako je například sázení na vidle.

Relevantní zprávy