Intro

Co je to záloha u 1xBet a jak ji mohu použít?

Аванс в 1хBet
Nezřídka se stává, že hráči uzavřou sázku na zajímavou událost. Poté se na webových stránkách objeví další lákavá nabídka (vysoký kurz na výsledek), ale není k dispozici žádná hotovost. V takovém případě byste měli buď doplnit svůj účet 1xBet, nebo využít hotovostní zálohu 1xBet. Co je to záloha, jak ji získat, využít a uplatnit, se dozvíte v novém článku

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co je 1xBet cash advance?

Sázková kancelář nabízí věrným uživatelům další výhody. Ty jsou vyjádřeny vyššími limity pro výhry a služby, jako je například sázkový správce 1xBet. O tomto typu sázení jsme psali v samostatném článku, který doporučujeme přečíst. Najdete v něm informace včetně zálohy na sázky 1xBet. sázkovou zálohu 1xBet je třeba chápat jako peníze, které vám sázková kancelář půjčí. Za určitých podmínek je lze použít k uzavření sázek. Uživatel tak má k dispozici další nástroj, jak rychle uzavřít sázku zdarma a získat výhru.

Jak získat zálohu u společnosti 1xBet?

Jak již bylo uvedeno dříve, záloha 1xBet není dostupná všem uživatelům. Zálohu mohou získat hráči, kteří na webu uzavřeli alespoň 10 sázek. Kromě tohoto kritéria existuje ještě jedna důležitá podmínka: povinná přítomnost alespoň jedné nezmutované sázky. To je „záruka“ sázkaře, že dostane své peníze zpět, pokud sázka nevyjde. Chcete-li získat zálohu u 1xBet, musíte vložit peníze na svůj účet a uzavřít sázku. Když nemáte k dispozici vlastní prostředky nebo jich nemáte dostatek, můžete na sázkový tiket přidat další událost a podívat se na nabídku sázkové kanceláře. Pokud byla uživateli zapůjčena částka, zobrazí se v řádku „Dostupná záloha“. V opačném případě mu zbývá aktivnější využití služeb sázkové kanceláře. Žádné jiné způsoby, jak získat zálohu od 1xBet, neexistují.

Jak se vypočítává záloha u 1xBet?

Jakmile se hráči dozvědí o možnosti využít zálohu u 1xBet, zajímá je, jaká je dostupná částka k sázení. Sázková kancelář nezveřejňuje přesný algoritmus, podle kterého se záloha u 1xBet vypočítává. Zkušení sázkaři jsou však s touto informací seznámeni:

  • Výše nevyřízených sázek ovlivňuje výši zálohy. Čím více jich je, tím vyšší je výše zálohové sázky.
  • Výše zálohy nepřesahuje 50 % vašich potenciálních výher ze sázek.

1хБет - Доверительная ставка Uveďme si krátký příklad. Předpokládejme, že hráč má na svém účtu 100 dolarů*. Uzavřel dvě sázky:

  • 40* USD při kurzu 1,5. Potenciální výhra činí 60* dolarů.
  • 60* USD při kurzu 2. Potenciální výhra činí 80* USD.

Hráč tak může na sázkách vydělat až 140 dolarů. Výše zálohy v tomto případě nepřesáhne 70* USD. I když z osobní zkušenosti to bude méně, v rozmezí 30-40 USD*. *Nebo ekvivalent této částky v jiné měně

Jak používat zálohu 1xbet?

Celý proces používání zálohy 1xbet je následující:

  1. Sportovní událost je nutné zvolit v předzápase nebo ve hře. Zápas se musí odehrát do 48 hodin.
  2. Přidejte výsledek do sázky a zkontrolujte výši dostupné zálohy.
  3. Podání celé zálohy nebo její části jako důvěryhodné sázky.

V případě, že nebyla použita celá záloha, může být použita k uzavření další sázky na důvěru. Sázková kancelář neomezuje sázkaře v počtu sázek, které lze uzavřít předem. Hlavní je, že záloha v 1xBet je k dispozici pro tento účel.

Jak lze u 1xBet splatit zálohu?

Poté, co hráč využije zálohu u 1xBet, vyvstává otázka, jak splatit dluh. Za tímto účelem nemusí hráč dělat nic. Sázková kancelář automaticky odečte finanční prostředky podle následujícího schématu:

  • Pokud je sázková operace úspěšná, uživatel obdrží výhry kromě vkladu.
  • Pokud je sázková operace prohraná, bude záloha na sázku u 1xBet vyplacena ze sázky (sázek) podané hráčem.
  • Pokud jsou vlastní sázky prohrané, bude dluh odečten z hráčova účtu. Uživateli tak nebudou strženy prostředky na další vklady. To však může mít vliv na výši zálohy v budoucnu.

Доверительная ставка 1хБет Sázková kancelář neúčtuje hráči žádný další poplatek za použití zálohy v 1xBet. Proto je tato služba pro sázkaře velmi zajímavá.

Další otázky týkající se zálohy 1xBet

💵 Co znamená záloha ve službě 1xBet?

Záloha u 1xbet znamená finanční prostředky, které sázková kancelář půjčuje uživateli. Společnost si za tuto službu neúčtuje žádný poplatek. Ne všichni sázkaři však mohou zálohu využít. Více informací o podrobnostech získání bonusu si můžete přečíst v článku.

💸 Jak funguje záloha 1xBet v hotovosti?

Když má hráč neuhrazené sázky, může mu sázková kancelář 1xBet půjčit volné finanční prostředky. Můžete je použít k uzavření sázky na důvěru. Jakou výši zálohy sázková kancelář poskytuje a jak se vypočítává, je popsáno v článku.

✅ Jak si mohu vzít zálohu na 1xbet?

Chcete-li si vzít zálohu na 1xBet, musíte na sázkové stránce uzavřít více než 10 sázek. Poté sázková kancelář vypočítá sázejícímu zálohu za každou neuzavřenou sázku. Sázející ji může použít k uzavření sázek na důvěru. Počet sázek podaných s využitím kreditu je neomezený.

🎰 Jak sázet předem u 1xBet?

Aby mohl hráč uzavřít sázku předem, musí nejprve vsadit za své vlastní peníze. Poté si může vybrat jinou událost, která ho zajímá, a přidat její výsledek na sázkový tiket. V okně s parametry sázky se nachází řádek „K dispozici předem“. Pokud sázková kancelář takovou službu uživateli poskytuje, bude částka vyšší než nula. V takovém případě může hráč u 1xBet vsadit předem: zadat dostupnou částku pro sázku a uzavřít ji. Poté bude vytvořena sázka důvěry.

Relevantní zprávy