Intro

Co je to řetězec v sázkové kanceláři 1xBet?

Цепочка в 1хБет
Pokud píšete o výhodách sázkové kanceláře, můžete bezpečně vyjmenovat různé typy sázek na 1xbet. V současné době je v nabídce sázkové kanceláře k dispozici 11 druhů sázek. O tom, jak uzavírat expresní a protizápasové sázky, jsme psali v dříve zveřejněných materiálech. V našem novém článku bychom vám rádi pověděli o řetězových sázkách 1xBet. O jaký druh sázek se jedná a jak vytvářet kombinace řetězových sázek – v článku

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Co znamená řetězec u 1xbet?

Očekávaná otázka od nových uživatelů, kteří se dříve nesetkali s řetězci v 1xbet, co to je? Řetězec je typ sázky, který zahrnuje prvky parlay a systému. V prvním případě 1xbet přebírá možnost vytvoření řetězce z jednotlivých sázek. Ve druhém případě, u systémů, získává uživatel „pojištění“. Při prohře jedné nebo více sázek v řetězci 1xbet nemusí nutně dojít k prohře. Hlavní je mít v bance peníze na novou sázku. V tom spočívá síla řetězce ve srovnání s tradičním expresem.

Při podání řetězce tak mohou hráči očekávat zisk, i když se několik událostí neodehraje. Sázka je považována za prohranou, když v banku nejsou žádné peníze na podání počáteční sázky pro další sázku v řetězci.

Co se týče výhry, čím více výsledků v řetězci přinese výhru, tím vyšší je šance na řetězec. Nevynásobí se však jako v případě multi. Výpočet řetězce 1xBet se provádí podle jiného schématu, jak je popsáno v následující části.

Jak se počítá řetězec 1xBet?

Z definice lze pochopit, že řetězec 1xbet zahrnuje sled jednotlivých sázek. Výhry se však nepočítají tak jednoduše, jak se vyjadřuje: prohrajete jednu sázku, prohrajete všechny sázky. Pro řetězce se používá zcela jiná metodika. Platí to i pro výpočet kurzů.

Uveďme si příklad výpočtu výher a kurzů v řetězci 1xsázka. Máme tedy sázku, která se skládá z 5 událostí. Počáteční velikost sázky je 100 rublů*. Všechny události jsou vsazeny na fotbalové zápasy.

Как делать ставки 1хБет

Po dokončení všech zápasů máme následující výsledek:

 • První událost s kurzem 2,0 odehraná. Hráč získal výhru ve výši 100 * 2,0 = 200 rublů*.
 • Druhá událost byla neúspěšná. z banky 200 rublů* se odečte 100 rublů* (částka počáteční sázky). Hráči zůstane 100 rublů*.
 • Hraje se třetí událost. Zápas s kurzem 2,3 přinesl hráči 100*2,3 = 230 rublů*.
 • Čtvrtá událost (s kurzem 1,5) rovněž vyhrála. Uživatel získává 230 + (100 * 1,5) = 380 rublů*.
 • Poslední událost prohrála. Banka hráče se snížila o 100 rublů* a činí 260 rublů*.

Konečný výsledek sázkaře je 280 rublů*. Konečný kurz v řetězci 1xbet je tedy 2,8. Přestože sázkař prohrál 2 události v řetězci, podařilo se mu dosáhnout malého zisku. Je však mnohem menší než v případě expresních sázek.

*Nebo ekvivalent této částky v jiné měně.

Jaké jsou klíčové vlastnosti řetězce 1xBet?

Přestože řetězce 1xbet nejsou složitým typem sázek, začátečníci by měli věnovat pozornost zvláštnostem tvorby těchto kombinací. Za tímto účelem je třeba se seznámit s klíčovými vlastnostmi řetězců:

 • Události v pořadí se počítají podle zadání autora. Není zde automaticky určena žádná chronologie.
 • Je možné uzavírat sázky na předzápasové a živé zápasy. Na trzích nejsou žádná omezení.
 • Výše další sázky v řetězci 1xBet nesmí být vyšší než první sázka.
 • Pokud v bance zbývá méně peněz než částka první sázky, bude vybrán celý zůstatek.
 • Prohra události se rovná částce první sázky.
 • Banka v řetězci se vypočítá po každém zápase.
 • Kurzy v řetězci se nenásobí.

Цепочка 1хБет

Při správném výběru událostí pro řetězovou sázku 1xbet má tedy hráč docela dobrou šanci na zisk. I když opět nebude tak velký jako v případě expresních sázek. Odtud můžeme vyzdvihnout hlavní výhody a nevýhody řetězců od sázkové kanceláře:

Výhody řetězce Nevýhody řetězce
Je obtížné prohrát celý bank – sázku Kurzy se nenásobí, výhry jsou menší
Je snadné vytvořit kombinaci Pokud není správně vybrána první událost, prohrává celá sekvence
Možnost zvýšit konečný kurz

Jak vidíte z tabulky, řetězce u 1xBet jsou nekomplikovaným a poměrně zajímavým typem sázek, který stojí za vyzkoušení pro začátečníky.

Jak podat řetězec u 1xBet?

Aby mohl hráč podat řetězec u 1xBet, musí si nejprve vybrat zápasy ze sekce „Line“ nebo „Live“. Jak bylo napsáno výše, sázková kancelář neklade na trhy žádná omezení. Jakmile se uživatel rozhodne pro požadovaný výsledek a klikne na kurz, sázka se přenese na sázkový tiket. Ze dvou sázek na kuponu má hráč možnost vytvořit pořadí. Za tímto účelem najděte v rozevíracím seznamu pod všemi událostmi typ sázky „Řetězec“. Po vložení peněz se sázka objeví v „Historii sázek“. Hráč musí pouze počkat na výsledek.

Relevantní zprávy