Intro

Co je to handicap u 1xBet a jak ho používat?

Фора 1xBet
Nabídka sázek 1xBet zahrnuje mnoho sportovních událostí. Ne na všechny zápasy však sázková kancelář nabízí dobré kurzy. Pokud vás zajímá konkrétní zápas a kurz na to, zda hráč nebo tým vyhraje, není vysoký, můžete si v 1xBet vsadit na celkový součet nebo na handicap. Druhému typu sázek se budeme věnovat v dnešním článku

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co je to handicap v sázení 1xBet?

Začátečníci často používají nejjednodušší varianty, tj. vítězství jednoho týmu, druhého týmu nebo remízu. Ale jak se stáváte stále zkušenějšími, máte tendenci dávat přednost součtům a handicapům. Handicap u 1xbet je sázka na tým nebo sportovce s přidanou hodnotou ke konečnému skóre. Může to být gól ve fotbale, puky v hokeji, body v tenise nebo jiné statistické ukazatele. Handicapy jsou označeny písmenem F s přidáním ruky (1 nebo 2), číselné hodnoty a znaménka „+“ a „-„. Například F1(0) a F2(+1). Vycházejíce z toho se formy dělí na kladné, záporné a nulové. Popišme si stručně vlastnosti jednotlivých typů podle znaménka:

  • Pozitivní handicapy jsou sázky se znaménkem plus nebo bez něj. V tomto případě získává výhodu vybraná strana. Uživatel předpokládá, že hráč nebo tým nesmí prohrát o toto rozpětí. Uživatel například vsadí F2(+1) ve fotbalovém zápase mezi Francií a Ukrajinou. K výhře potřebuje, aby tým Ukrajiny v zápase zvítězil nebo uhrál remízu. Pokud prohraje o 1 gól, sázka se mu vrátí v plné výši, a pokud prohraje o 2 nebo více gólů, sázka propadne.
  • Záporné handicapy jsou sázky se znaménkem minus. V těchto sázkách musí strana vyhrát s výhodou uvedenou v handicapu. Například ve fotbalovém zápase mezi Polskem a Estonskem sázka F1(-1,5) znamená, že polský tým musí vyhrát rozdílem 2 nebo více gólů. V případě výhry o 1 gól, remízy nebo prohry se sázka nevrací.
  • Nula – sázka na rovnocenné soupeře. V tomto případě je hlavní, že sázka musí být odehrána, rozdíl ve skóre se nebere v úvahu. Například ve fotbalovém zápase mezi Anglií a Francií F1(0) znamená, že sázka vyhraje, pokud vyhraje anglický tým (počet gólů se nezohledňuje). Pokud týmy remizují, sázka se vrací, a pokud prohrají, propadá.

Některé zdroje uvádějí samostatný typ postižení na statistice. V těchto sázkách se zohledňují jiné číselné hodnoty. Svým typem se však příliš neliší od běžných forwardů.

Jaké jsou různé typy handicapů u 1xBet?

Forfeity u 1xBet jsou poměrně oblíbeným typem sázek mezi uživateli z mnoha zemí a trhů. Na webových stránkách sázkové kanceláře jsou k dispozici tyto možnosti: zlomkové a celočíselné (běžné), evropské (handicapy) a asijské (čtvrtfinále). Podívejme se na jednotlivé možnosti:

  • Zlomkové jsou handicapy, které obsahují poloviny v číselných hodnotách, respektive celá čísla v celých hodnotách. Například F1(+0,5), F2(-2,0). Rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že handicap s celočíselným hendikepem je vratný, zatímco handicap se zlomkovým hendikepem nikoli.
  • AEvropský nebo hendikepový handicap je handicap, který dává hráči hned 3 možnosti sázení. V tomto případě je výhra možná pouze tehdy, když zápas skončí zvolenou číselnou hodnotou. Například pro evropský handicap (2-0) ve fotbale musí první tým vyhrát o 2 góly. Vítězství 3:0, 1:0 znamená pro sázku prohru. Jiné výsledky zápasů budou mít také za následek prohru.
  • Asijský handicap je handicap, který používá čtvrtiny. Tato sázka využívá 2 sázky se sousedními hodnotami – handicap s polovinou a celým číslem. Například F1(-1,25) znamená jak F1(-1,0), tak F1(-1,5). Proto někteří bookmakeři označují takový handicap jako dvojitý kurz.

1хБет линия ставок Evropské, frakční a celočíselné handicapy jsou nejoblíbenější mezi východoevropskými uživateli. Všechny tyto varianty naleznete na webových stránkách 1xBet

Jaký je rozdíl mezi handicapem a handicapem u 1xBet?

Poměrně častá otázka mezi nováčky zní: „Je handicap a handicap u 1xBet to samé“? Odpověď závisí na tom, jakou terminologii a výklad použijete. V našem článku se hendikepem rozumí pouze evropský handicap. Používáme terminologii používanou sázkovou kanceláří 1xBet. V různých zdrojích na internetu však můžete najít paralelní použití pojmů handicap a handicap (synonyma). Pokud se podíváte na princip výpočtu handicapu na stránkách sázkové kanceláře, vyhrávají pouze ty sázky, u kterých je dodržena číselná hodnota ve výsledku. Žádné náhrady se neposkytují. Handicap je tedy evropský handicap, jak je popsáno výše. Pokud bereme jiné varianty handicapů podle indexů, mají uživatelé možnost vyhrát při různých výsledcích zápasu nebo sázku vrátit. A to není přesně ten handicap, který se počítá na sázkové stránce 1xBet.

Jak vsadit na handicap u 1xBet?

Proces podání sázky na náskok je poměrně jednoduchý. Jedinou nuancí může být správná volba formátu sázky. Sázková kancelář 1xBet nabízí různé číselné hodnoty, které stojí za zvážení před podáním sázky. Před podáním sázky je také důležité se dobře seznámit s průběhem zápasu. Nepochopení toho, jak fungují handicapy u 1xBet, může vést ke ztrátě sázky. Chcete-li uzavřít sázku na formu u 1xBet, musíte:

  1. Vyberte si z nabídky sázkové kanceláře sázku, o kterou máte zájem.
  2. Zvolte požadovanou číselnou hodnotu. Za tímto účelem je možné přejít na stránku sázkové kanceláře a prohlédnout si všechny dostupné možnosti. Pokud se hráč nachází na stránce se všemi událostmi, stojí za to kliknout na číselnou hodnotu mezi kurzy. Poté se otevře okno pro výběr hodnot.
  3. Klikněte na požadovaný kurz a přeneste sázku na sázkový tiket.
  4. Zadejte velikost sázky a vyberte další hodnoty pro uzavření sázky.

Ставки на фору 1xBet Jak vidíte, umístění handicapu nezabere mnoho času. Větší pozornost je třeba věnovat předpovědi výsledku. Právě o tom je úspěch v sázení. Začátečníkům doporučujeme naši Školu sázení.

Další otázky týkající se handicapů 1xBet:

✅ Co znamená handicap v aplikaci 1xBet?

Handicap je sázka, ve které jedna ze stran získá výhodu v číselném vyjádření (počet gólů, bodů, faulů atd.). Výsledek sázky závisí na čísle, znaménku (plus nebo minus) a typu sázky. Více informací o výpočtu proher naleznete v článku.

▶️ Jaké jsou různé divize sázky 1xBet?

Existuje několik způsobů rozdělení forwardu: podle znaménka a podle typu. Při pohledu na znaménko dělíme forfaity na kladné, záporné a nulové. Podle handicapu rozlišujeme handicapy zlomkové a celočíselné, evropské a asijské. Stručný přehled zvláštností jednotlivých handicapů najdete v článku.

❔ Jak se u 1xBet podává handicap?

Pro umístění handicapu musí hráč zvolit požadovanou číselnou hodnotu a poté kurz, který chce vsadit. To můžete udělat na stránce sázek nebo v sekci sázkové linky sázkové kanceláře. Poté následuje standardní postup: přidejte výsledek na sázkový tiket a uzavřete sázku na požadovanou částku.

Relevantní zprávy