Intro

Co je to celková částka u 1xBet a jak ji mohu použít?

1хБет тотал в ставках
Sázková kancelář 1xBet nabízí uživatelům různé druhy sázek na sportovní události. Nejoblíbenější možností sázek mezi nováčky je však výsledek zápasu (výhra prvního týmu, výhra druhého týmu, remíza atd.). To není překvapivé, protože takové výsledky se předpovídají nejsnáze. Pokud se však podíváte na historii sázek zkušeného sázkaře, uvidíte sázky na handicapy a totality. Co je to totál v sázce 1xbet a jak tento typ sázek používat – přečtěte si článek

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co znamená celkem v 1xBet?

Jak vidíte z úvodní části, celkem je sázka na určitý počet událostí. Může to být počet vstřelených gólů, získaných bodů, karet, střídání atd. Total u 1xBet je tedy velmi zajímavá sázka, kterou mohou využít jak začátečníci, tak profesionálové.

V sázkové řadě bookmakera je total označen písmenem „T“. Kromě toho jsou uživatelům nabízeny sázky označené „TB“ a „TM“. Pod nimi jsou uvedeny hodnoty „celkem více“, respektive „celkem méně“. Rozdíl mezi těmito sázkami není těžké pochopit:

  • S„Totalmore“hráč předpovídá, že ve sportovním utkání bude méně výsledků událostí, než nabízí sázková kancelář. Například TB (0,5) ve fotbalovém zápase znamená, že padne alespoň jeden gól.
  • Pokud si někdo zvolí možnost sázení„Celkem méně„, očekává, že počet událostí bude menší než nabízený počet. Například TM (0,5) ve fotbalovém zápase znamená, že nepadne žádný gól.

Kromě klasického celkového součtu nabízí sázková kancelář 1xbet hráčům i individuální celkový součet. Jedná se o počet výsledků událostí, které jsou spojeny s konkrétním týmem nebo sportovcem. Na webových stránkách sázkové kanceláře je taková sázka označena IT. Kromě toho existuje možnost, aby individuální součet byl větší (B) a menší (M).

Jaký typ celkového součtu na webových stránkách 1xBet?

V závislosti na vybraném sázkovém trhu jsou na 1xbet k dispozici různé součty. Liší se od sebe kurzem a způsobem výpočtu. Kromě toho je možné se setkat s různými názvy totálů, které jsou stejné.

Uživatelé sázkového trhu 1xbet mají takové totality k dispozici:

  • Zlomkové (regulérní ) součty jsou součty, které obsahují poloviny v číselné hodnotě, například více než 2,5 nebo méně než 1,5.
  • Celočíselné totality jsou sázky, které obsahují celé číselné hodnoty, například více než 1 a méně než 2. Kromě toho je u takových sázek možné získat peníze zpět, pokud zápas skončí přesnou hodnotou totality. Jako příklad můžeme vzít sázku na fotbalový zápas s TB 2. Pokud zápas skončí 2:0, sázející dostane svou sázku zpět bez výhry.
  • Asijské (čtyřnásobné) sázky jsou sázky, u nichž jsou k dispozici hodnoty se čtvrtinami, např. více než 1,75 a méně než 3,25.

Specifika výpočtu každého z totálů u 1xBet naleznete v pravidlech, na stránce sázkové kanceláře.

Тотал 1хБет в ставках

Jak mohu sázet na celkové a dodatečné součty u 1xBet?

Nováčci si mohou myslet, že se sázková kancelář omezuje pouze na sázení na TB a TM. Platnou sázku lze rychle uzavřít výběrem požadovaného výsledku na stránce událostí. Ta bude okamžitě odeslána na sázkový tiket. Stačí jen kliknout na políčko vpravo a sázku potvrdit.

Pokud však přejdete na stránku události, uvidíte mnoho dalších nabídek sázkové kanceláře. U 1xBet si můžete prohlédnout různé hodnoty pro klasický celkový součet a extra součty. Chcete-li podat dodatečný součet, musíte si přečíst list s kurzy a hodnotami a doplnit požadovaný výsledek do sázkového tiketu. Poté, jak již bylo popsáno výše, zadejte částku, kterou chcete vsadit, a uzavřete sázku.

Vzhledem k tomu, že výběr doplňkových součtů na 1xBet je široký, doporučujeme vám začít s nejjednoduššími variantami. Složitější kombinace podávejte až po získání základních zkušeností.

Další otázky týkající se součtu na 1xBet

❓ Sázka 1x: Co je to celkový součet?

Total je sázka, která se spustí, pokud je dosaženo určité číselné hodnoty. Hráč může jako výsledek událostí zadat body, góly, karty atd. Kromě toho existují různé varianty součtu, počínaje jednotlivými součty s hodnotami pro jednu stranu zápasu až po součty za poločas. Chcete-li se seznámit se všemi variantami, navštivte stránku sportovní události.

✅ Jak se sází celkový součet za první poločas v 1xBet?

Celkový součet za první poločas je dodatečná sázka u 1xBet. Chcete-li tento typ sázek využít, musíte přejít na stránku sportovního utkání. Zde bude nabízeno mnoho výsledků, mezi nimiž je i poločasový součet. Jsou umístěny v samostatné sekci se stejným názvem.

📋 Kde u 1xBet najdu dodatečný celkový součet?

Chcete-li použít extra součty v 1xbet, musíte přejít ze stránky se všemi sportovními událostmi nabízenými bookmakerem na stránku s jednotlivými zápasy. Zde najdete všechny možné výsledky, na které můžete vsadit. Mezi nimi najdete několik variant dodatečných totálů.

Relevantní zprávy