Intro

Co je to anti-expres v sázkové kanceláři 1xBet?

Антиэкспресс 1хБет
Sázková kancelář 1xBet je dnes jednou z vlajkových lodí na trhu sportovního sázení. Produktové oddělení společnosti je zodpovědné nejen za rozvoj portálu po technologické stránce, ale přispívá také ke vzniku nových služeb pro uživatele. Jako příklad lze uvést anti-extras, které jsou na stránkách 1xBet k dispozici již více než 5 let. Není proto překvapivé, že v mnoha zdrojích je takové sázení neodmyslitelně spjato se značkou 1xBet. Pokud tento typ sázek neznáte, bude pro vás náš článek užitečný. Popíšeme v něm, co jsou to anti-extras 1xBet a jak je používat

Logo 1xbet
bonus 100% až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co je to Anti-Axpress v 1xBet?

V článku o typech sázek u 1xbet jsme se již zmínili o anti-expresu. Mimo jiné jsme se dotkli i samotné definice. Jak můžete pochopit z názvu, jedná se o opačný typ sázení než parlay. A pokud je parlay sázka sestávající z několika nesouvisejících událostí. Pak můžeme u sázky 1xBet snadno definovat anti-multiplex. Jedná se o sázku na několik nezávislých výsledků, která se hraje, pokud je alespoň jedna událost prohraná. Hlavním smyslem antisázky je tedy uzavřít sázku na ty události, které jsou nastaveny jako prohrané. Zde se začátečníci setkávají se spoustou otázek, včetně otázky „Proč byste měli sázet na prohru?“ Faktem je, že kombinace na outsidery umožňují sázkařům častěji vyhrávat. To je hlavní výhoda tohoto typu sázení. Na rozdíl od standardních kombinovaných sázek má však sázení na antikickery od 1xBet několik nevýhod:

  • Nízké kurzy. Vzhledem k tomu, že hráči mohou sázet na jasné outsidery, bude šance na výhru mnohem vyšší než u expresů. Aby se minimalizovala rizika a dosáhlo se zisku, sázková kancelář nabízí nízké kurzy pro všechny anti na 1xBet
  • Vysoké rozpětí. Po výpočtu antisázek hráč získá malý zisk. Provize bookmakera je mnohem vyšší než u jiných typů sázek a je zakomponována do nízkých kurzů.
  • Není k dispozici pro všechny zápasy. Po zhlédnutí zajímavé události může být uživatel zklamán absencí možnosti vsadit 1xBet anti-extras. O dostupnosti takové sázky je možné se dozvědět až po přidání výsledku na sázkový tiket.

Navzdory řadě nevýhod jsou sázky na antikorupčníky mezi uživateli poměrně oblíbené.

Kde najdu kurzy sázek anti u 1xBet?

Abyste našli anti-extras u 1xBet, musí hráč přejít do sekce „Line“ nebo „Live“. Na stránce byste měli vybrat více než dvě události a přidat je do sázkového tiketu. V okně s výběrem typu sázky se můžete podívat, zda je k dispozici anti-Express. Jak již bylo uvedeno, tento typ kombinované sázky není k dispozici pro všechny sportovní události. To zjistíte až po přidání sázky na sázkový tiket. Jiný způsob, jak uzavřít sázku anti-Axpress, u 1xBet neexistuje. Ostatní typy sázek jsou k dispozici na stránce sportovní události, s výjimkou kombinovaných sázek Антиэкспресс в 1хБет

Jaké jsou vlastnosti podávání sázek 1xbet anti?

Uživatelé, kteří dosud nepodávali žádné kombinované sázky, mohou začít svou cestu s kurzy proti sázení. Navzdory malým výhrám je jejich tvorba velmi snadná. O tom jsme psali v předchozí části. Přestože je umístění kurzů 1xbet proti sázení poměrně jednoduché, věnujte pozornost jejich vlastnostem:

  • Musí obsahovat alespoň 2 výsledky.
  • Aby sázka vyhrála, musí být alespoň jeden výsledek prohraný.
  • Maximální výhra může být omezena sázkovou kanceláří (nastavena limity 1xBet).
  • Anti-extras nejsou k dispozici pro všechny sázky.

Neexistují žádné další důležité funkce pro umístění antisázek na 1xbet. Z naší strany doporučujeme přidat do kombinace co nejvíce událostí. Tím se výrazně zvýší vaše šance na výhru.

Relevantní zprávy