Intro

Co je kolo štěstí u 1xBet?

Колесо фортуны 1хБет
Po registraci na webu mají hráči plný přístup do sekce „PROMO“. Zde uživatelé naleznou desítky propagačních akcí a různých typů bonusů 1xBet. Mezi nimi je velmi oblíbené kolo štěstí 1xBet. Účast na této propagační akci umožňuje sázkařům získat body a hodnotné dárky. Náklady na roztočení kola jsou přitom poměrně demokratické.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jaká je propagační akce 1xBet Kolo štěstí?

Kolo štěstí (Lucky Wheel) u 1xbet je propagační nabídka, která funguje trvale. Jak můžete pochopit z názvu, hráčům je nabízena jakási ruleta, kde jsou jako výhry k dispozici speciální body a hodnotné dárky. Stránka s propagačním kolem je k dispozici v sekci PROMO – Bonusové hry – Štěstí. Jedno roztočení kola stojí 50 rublů nebo ekvivalent této částky v jiné měně. Kromě toho mají sázející možnost získat roztočení zdarma. Účastí v jiných propagačních akcích může hráč získat volná kola 1xBet’s Wheel of Fortune. Je také možné vyměnit bonusové body získané za vklady a šťastné sázky na stránce s přehlídkou propagačních kódů za volná otočení v Lucky Wheel. Tímto způsobem může hráč zvýšit svůj příjem za aktivní uzavírání sázek na webových stránkách 1xBet 1хБет - колесо фортуны

Kde se nachází kolo štěstí u 1xBet?

Navzdory skutečnosti, že propagační akce 1xbet Kolo štěstí je k dispozici všem nováčkům, ne každý si je vědom její existence. Vývojáři platformy „strčili“ nabídku do sekce „Bonusové hry“. Ačkoli ze zkušeností vyplývá, že nováčci spíše přejdou na stránky s akcemi a bonusy a stránku s bonusovými hrami obejdou. Proto není překvapivé, že na fórech jsou populární témata, která odpovídají na otázku „Kde je kolo štěstí v 1xbet?“ Jak bylo uvedeno výše, chcete-li najít ruletu s bonusovými body a hodnotnými cenami, měli byste přejít na stránku „PROMO“. Dále byste měli navštívit sekci „Bonusové hry“ a najít stránku „Štěstí“. Na ní najdete hru se stručným popisem pravidel.

Jaké ceny jsou k dispozici účastníkům kola štěstí v 1xbet?

Pro účast na propagační akci musí hráči zaplatit vlastní finanční prostředky ve výši 50 rublů (nebo ekvivalentní částku) nebo použít bezplatná otočení. Ty lze získat prostřednictvím sekce promo kód vitríny a vyměnit nahromaděné body za freespiny. O tom, jak bonusový program 1xBet funguje, jsme psali v samostatném článku. Uživatelé, kteří točí ruletu, mohou tyto ceny vyhrát:

  • 25, 50, 100, 500, 1000, 3000, 5000, 10000, 100 000, 250 000, 500 000 a 100 000 bonusových bodů.
  • Telefon, tablet nebo notebook (všechny přístroje Apple).
  • Další hodnotné ceny, které se mohou čas od času objevit.

Kromě toho jsou na kole štěstí 1xbet sektory, které uživateli vynesou 0 bodů za jedno roztočení. Proto jsou možné i ztráty, a to dokonce stejně jako výhry Колесо фортуны в 1хБет

Jak vyhrát na kole štěstí na 1xbet?

Na síti najdete nabídky různých podvodníků, kteří jsou ochotni sdílet vítězný systém na kole štěstí 1xbet. Chceme však čtenáře zklamat: v této ruletě neexistuje žádné schéma, jak vyhrát. Celá strategie je založena na zaplacení/přijetí bezplatného roztočení a stisknutí tlačítka „Roztočit“. Poté podle bookmakera systém náhodně vybere výhru. Ve fungování hry však existuje algoritmus, který pracuje v rukou sázkové kanceláře 1xBet. Proto výhry v podobě velkého množství bonusových bodů nebo gadgetů nevypadávají často. Při zkušenostech s hraním jakékoli rulety se vyplatí provést několik roztočení a zjistit, co systém hráči dává. Pokud se vám podaří vyhrát více než 500 bonusových bodů ve hře 1xBet’s Wheel of Fortune, v následujících roztočeních obvykle vyhrajete nula nebo 25 bonusových bodů. V takovém případě byste měli chvíli počkat a zkusit vsadit znovu. Totéž je třeba udělat, pokud po prvních 3-5 sázkách nelze získat žádnou zajímavou výhru. Nejlepší schéma pro výhru v kole štěstí na 1xbet je tedy být klidný. Je lepší provést několik roztočení v intervalech, než vyhodit celý rozpočet najednou.

Relevantní zprávy