Intro

Bookmaker 22Bet: vklad

Пополнение депозита 22Бет
[Box_text icon=“L“]Při výběru sázkové kanceláře je důležité věnovat pozornost počtu nabízených způsobů vkladu, absenci poplatků a době zpracování transakce. Měli byste si také přečíst o problémech, které mohou nastat při provádění vkladu, a o práci týmu podpory. Ve všech případech má 22Bet uživatelům co nabídnout. Sázková kancelář poskytuje více než 70 způsobů, jak vložit peníze na účet, neúčtuje poplatky za provedení vkladu na 22bet. Pojďme si podrobněji popsat proces vkladu a aktuální platební metody[/box_text]

Způsoby provedení vkladu u 22Bet

Po registraci na webových stránkách 22bet by měl každý sázející provést vklad. Ten je nezbytným předpokladem pro vytvoření sázek na herní platformě. V této fázi však kancelář neověřuje totožnost hráče, ověření sázkaře se provádí při žádosti o výběr.

Jak bylo uvedeno v úvodu, celkový počet platebních metod přesahuje 70. To však neznamená, že na Ukrajině, v Rusku, Kazachstánu nebo jiných zemích můžete provést vklad stejnými metodami. Liší se, což je dáno způsobem fungování služeb v různých zemích. Podrobnosti o dostupných metodách pro jednotlivé země najdete ve svém osobním účtu v části „Dobití“.

Konvenčně lze všechny metody provádění vkladů ve 22Bet rozdělit na:

 • Bankovní karty. Platforma podporuje karty platebních systémů Visa, MasterCard a Maestro.
 • Elektronické peněženky. Uživatelé mohou používat Skrill, Perfect Money, iWaller.
 • Platební systémy. Peníze na svůj účet 22Bet můžete vkládat prostřednictvím ecoPayz a Neteller.
 • Bankovní převody a internetové bankovnictví. Například na Ukrajině můžete provést vklad prostřednictvím Privat24 a Monobank.
 • Kryptoměny. Sázková kancelář přijímá k platbě Bitcoin, Ethereum, Dogecoin a další.
 • Platební terminály. iBOX, Paynet a další lze využít.
 • Předplacené karty. Nejsou podporovány ve všech zemích.

Пополнение счета 22Бет

Sázková kancelář neustále aktualizuje seznam služeb pro vkládání peněz na účet 22bet. Proto doporučujeme zkontrolovat aktuální platební metody na webových stránkách sázkové kanceláře.

Vklad peněz na účet 22Bet

Uživatelé mohou na 22Bet vkládat peníze jakýmkoli pro ně výhodným způsobem a bez jakýchkoli provizí ze strany kanceláře. Je však třeba mít na paměti, že služba, prostřednictvím které se vklad provádí, může účtovat další poplatky. Abyste minimalizovali náklady a využili peníze z provizí na sportovní sázení u 22Bet, doporučujeme přečíst si sazebníky platebních nástrojů.

Minimální výše vkladu začíná na 1 USD nebo ekvivalentu v jiné měně. Záleží na zvolené platební službě. Kromě toho má sázková kancelář stanovenou horní hranici pro vklad na 22Bet. Kvóty najdete na stránce „Vklad“.

Proces dobíjení účtu 22Bet je u všech metod podobný: musíte vybrat platební nástroj, zadat částku dobití, zadat údaje, potvrdit transakci. Existují však zvláštnosti, které stojí za zmínku:

 • Při platbě bankovní kartou na 22Bet můžete propojit údaje na webu sázkové kanceláře. Vytvoří se digitální token karty, který vám při příštím vkladu umožní provést okamžitou transakci, aniž byste museli zadávat údaje.
 • Pomocí elektronické peněženky na 22Bet můžete posílat peníze jak přes službu peněženky, tak přes uživatelský účet. K dokončení operace potřebujete autorizaci a potvrzení převodu.
 • Díky platebním systémům je možné vkládat peníze na 22bet stejně snadno jako prostřednictvím elektronických peněženek.
 • Pomocí internetového bankovnictví můžete provádět převody na 22Bet téměř okamžitě. Všechny transakce jsou však kontrolovány bankami a v zemích, kde je hazard zakázán, mohou být zablokovány.
 • Vkládání peněz na 22Bet z kryptopeněženky je nejbezpečnější možností převodu peněz na herní účet. Sázková kancelář pracuje se všemi oblíbenými kryptoměnami.
 • Vklad na 22Bet prostřednictvím platebního terminálu je cenově dostupný způsob, ale hráč by si měl být vědom vysokých poplatků, které si tyto služby účtují.

Внесение денег на счет 22Бет

Upozorňujeme, že ne všechny platební metody jsou dostupné v zemích, kde sázková kancelář působí. Aktuální informace si můžete zkontrolovat v osobním kabinetu hráče.

Kontrola vkladu na webových stránkách společnosti 22Bet

Převod peněz na váš účet se automaticky zobrazí ve vaší osobní skříňce na webu 22Bet. Stačí se tedy přihlásit do svého profilu a zkontrolovat zůstatek v pravém horním rohu. Měl by se změnit na částku převodu (bez případných poplatků od platebních služeb).

Existují případy zpožděných vkladů, proto je nutné si uschovat potvrzení o platbě nebo snímky obrazovky s transakcemi, dokud peníze na účet nedorazí. Pokud peníze dlouho nepřicházejí, můžete kontaktovat službu podpory a pokusit se zjistit, na které straně došlo k selhání a kde peníze hledat. Pokud však došlo k nesrovnalostem při převodu, např. vklad byl proveden z jiné karty nebo jsou peníze podezřelého původu, má sázková kancelář právo je vrátit majiteli.

V případě jakýchkoli dotazů nebo pochybností se musíte obrátit na technickou podporu 22Bet. To lze provést prostřednictvím e-mailu nebo chatu.

Relevantní zprávy