Intro

bonusový program 1xBet: jak mohu vybrat peníze?

Бонусная программа 1хБет
Všichni uživatelé se po vytvoření účtu automaticky stávají členy bonusového programu 1xBet. Sázející se samozřejmě může ze získávání bodů a dalších finančních prostředků odhlásit. Mít bonusový účet je však příležitostí, jak získané odměny shromažďovat a převádět na skutečné peníze. K tomu je však nutné vsadit bonus 1xbet. O tom, jak převést peníze z bonusového účtu na hlavní účet, bude řeč v dnešním článku

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co je to bonusový účet u 1xbet?

Jak bylo uvedeno v úvodu, uživatelé 1xbet se po registraci automaticky stávají účastníky bonusového programu. Otevřou si bonusový účet u 1xbet, který obdrží odměny ve formě bodů nebo speciální hotovosti. První typ odměny lze vyměnit za volné sázky nebo otočení, které pak musí být vsazeny podle pravidel bookmakera. Druhou můžete okamžitě použít na sázení nebo hraní her. Výhry je však nutné vsadit.

Odměny na svůj bonusový účet u 1xBet můžete získat během registrace, za aktivní a úspěšnou hru na webu, správné sázkové předpovědi, účast v soutěžích a propagačních programech. Podrobnější informace o bonusových bodech a finančních prostředcích v bonusovém programu jsou popsány v samostatném článku na webových stránkách.

Jak mohu získat bonus 1xBet?

Podle podmínek bonusového programu 1xbet mohou uživatelé získat několik typů odměn: hotovost, sázky zdarma (freebies) a bezplatná otočení (freespins). Kromě toho sázkaři získávají speciální body, které lze převést na bonusy popsané výše na stránce s přehlídkou promo kódů. O tomto postupu jsme podrobněji psali na webových stránkách.

Všechny odměny, bez ohledu na jejich typ, je třeba uplatnit v souladu s podmínkami akce. Zpravidla by to mělo být provedeno v omezené lhůtě (od 24 hodin do jednoho měsíce), a to s využitím bonusů v určitých akcích nebo hrách. Například pro získání bonusu 1xBet ve sportu musí sázející vsadit vícenásobnou sázku. V tomto případě musí kombinovaná sázka zahrnovat určitý počet událostí s minimálním kurzem, který není nižší než stanovená hodnota. Teprve po splnění těchto podmínek budou bonusové prostředky převedeny na hlavní účet hráče. V opačném případě bude bonus zrušen.

Jak mohu používat bonusový účet u 1xBet?

Ne všichni uživatelé znají bonusový program 1xBet nebo jej nepoužívají. Důvodem je neochota porozumět podmínkám (popsaným v článku o bonusovém programu) nebo negativní zkušenosti z účasti na propagačních akcích a bonusech mimo portál sázkové kanceláře. Podle našeho názoru by takoví uživatelé měli svůj názor na bonusový program od 1xBet přehodnotit. Využití bonusového účtu u 1xBet je cenově dostupný způsob, jak zvýšit své výhry, o které sázkař jednoduše přichází.

Акции и бонусы 1хБет

Díky bonusům mohou uživatelé zdokonalovat své dovednosti v nových hrách nebo experimentovat s novými typy sázek. A pokud provedete správnou předpověď zápasu nebo zahrajete vítěznou hru, například v karetních hrách, můžete získat příjemný bonus ke konečné částce.

Chcete-li začít používat bonusový účet 1xBet, musí hráč zjistit podmínky pro získání bonusových bodů a bonusových prostředků (informace naleznete v článku Bonusový program). Kromě toho byste se měli dozvědět o pravidlech sázení bonusu. Přestože sázková kancelář 1xBet dává všem sázkařům skutečnou příležitost získat odměny, podmínky sázení se mohou nováčkům zdát složité. Proto je nutné začít od „jednoduchých“ promo akcí.

Po připsání bonusu na účet by měl hráč zjistit, jaký typ odměn obdržel. Pokud se jedná o body, vyměňte je za freespiny nebo freespiny. Bonusové prostředky by zase měly být umístěny na sportovní události nebo hry. Je důležité si uvědomit, že všechny odměny mají omezenou dobu čerpání a výhry je třeba vsadit.

Jak mohu utratit svůj bonusový účet 1xBet?

Mnoho nováčků si při čtení marketingových materiálů 1xbet o bonusech může tyto odměny špatně vyložit. Zdá se jim, že získané prostředky lze použít jako základní prostředky. Bonusový účet 1xbet však není možné utratit okamžitě. Uživatel může spíše vsadit své odměny v sázkách nebo hrách. V tomto případě nebudou přijaté výhry (v případě úspěšného výsledku sázky) připsány na hlavní účet. Je třeba ji několikrát vsadit, než ji bude možné vybrat z webových stránek sázkové kanceláře.

Sázkaři tedy nemohou utratit bonusové rubly nebo jinou měnu na 1xbet. Všechny bonusové peníze podléhají povinnému sázení. A protože se tento proces skládá z několika fází, není vždy možné vybrat celou částku na hlavní účet.

Jak mohu převést peníze z bonusového účtu na svůj hlavní účet 1xbet?

Ve většině případů se uživatelé vědomě účastní propagačních akcí a dostávají odměnu ve formě bonusů. Nováčci však mohou obdržet bonusy od sázkové kanceláře „z ničeho nic“. Proto se často ptají, jak je převést z bonusového účtu na hlavní účet 1xbet? V předchozích částech jsme již psali o klíčových krocích tohoto procesu:

  • Určení typu bonusu: finanční prostředky, freespiny nebo freespiny.
  • Seznámení se s podmínkami sázení odměn.
  • Dodržení všech doporučení sázkové kanceláře, abyste získali prostředky na svůj hlavní účet.

Промокоды в 1xBet (1хБет)

Tímto způsobem si uživatelé nemohou převést bonusy na svůj účet, aniž by je vsadili. Správná sázková strategie a štěstí jsou přesně to, co pomůže proměnit bonusovou odměnu ve skutečné peníze.

Jak mohu vybrat svůj bonus 1xBet?

Jakmile obdržíte bonus na svůj speciální účet, musíte se podrobně seznámit se zvláštnostmi jeho použití. Sportovní bonusy by měly být zpravidla vsazeny prostřednictvím expresních sázek. Výše sázky, počet událostí a kurzy závisí na dané akci. Přesné informace naleznete v sekci PROMO.

Pokud jde o hazardní hry, sázková kancelář 1xbet klade omezení na používání freespinů v hracích automatech. Uživatelé tak mají možnost uplatnit volné spiny a následně vyhrát zpět hotovost ve hrách stanovených pravidly. Informace k tomuto tématu najdete také na stránce propagace (sekce PROMO).

Relevantní zprávy