Intro

bonus 1xBet’s Happy Friday: funkce a podmínky

Счастливая пятница 1xBet
Tento článek o akci 1xBet Happy Friday bude hovořit o poměrně populární a lákavé propagaci. Kromě uvítacího bonusu se hráči mohou těšit i na další zajímavé bonusy od 1xbet, které sázková kancelář svým sázkařům velkoryse nabízí. O jednom z nich si dnes povíme. Z článku se dozvíte o vlastnostech bonusu, pravidlech sázení, podmínkách pro jeho získání a dalších důležitých bodech

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

„1xbet Šťastný pátek: Vlastnosti bonusu

Každý pátek bookmaker 1xbet pořádá propagační akci, ve které můžete získat až 100 dolarů*. Musíte se k němu přihlásit do 24 hodin, obvykle je to od 00:00 do 23:59 hodin. Zároveň musíte mít čas provést vklad a vsadit bonus. Výše bonusu se vždy rovná vkladu provedenému v pátek (maximálně však 100 USD*). Nejmenší částka pro bonus je 1 dolar*. Chcete-li mít jistotu, že bonus obdržíte, zkontrolujte si prosím předem nastavení svého účtu. Je žádoucí, aby informace o vás byly zadány do příslušných polí profilu a samotný účet – ověřen. Při registraci také nezapomeňte zaškrtnout políčko souhlasu s účastí v bonusových nabídkách na sportovní události. Doporučujeme si předem přečíst pravidla akce, abyste v pátek neztráceli drahocenné minuty.

bonus 1xBet Lucky Friday: podmínky pro jeho získání

Abyste získali bonus (podrobnosti o bonusovém účtu 1xbet v článku), musíte být aktivním uživatelem a provádět denní akce na účtu. To znamená provést alespoň jednu minimální sázku, ale každý den. A také během jednoho dne (konkrétně během pátku) provést 3 jednoduché kroky:

  1. Zaregistrujte se na propagaci.
  2. Proveďte vklad a automaticky obdržíte bonus ve výši vkladu na bonusovém účtu, ale ne více než 100 dolarů*. Minimální výše vkladu pro získání bonusu je 1 dolar*.
  3. Vyhrajte zpět bonus.

Vezměte prosím na vědomí, že bonus je pro jednoho hráče dostupný pouze jednou. Tuto akci také nelze využít v kombinaci s jinými nabídkami Счастливая пятница от 1хБет

„1xbet Happy Friday“: pravidla sázení

Bylo by příliš snadné, kdyby bylo možné obdržený bonus jednoduše vybrat. Je třeba jej vsadit. Dokud nejsou splněny všechny podmínky sázení, není možné peníze z bonusového účtu vybrat. Jak tedy sázet bonus 1xBet Lucky Friday? Hlavní podmínkou je – musíte to udělat v pátek! To znamená, že výsledky událostí, na které sázíte, musí být také vyhlášeny v pátek. V opačném případě se nebudou započítávat do podmínek sázení a jednoduše shoří. Abyste tedy splnili podmínky, musíte vsadit trojnásobek bonusové částky. To znamená, že pokud jste obdrželi bonus 50* dolarů, vsaďte 150* dolarů. Sázka musí být expresního typu, abyste se výsledek dozvěděli do 24 hodin. Každý parlay musí obsahovat minimálně 3 události. Každá událost má minimální kurz 1,4. Schéma sázení bonusu 1xBet Lucky Friday je následující:

  1. Vytvořte kupón podle všech pravidel.
  2. Zadejte výši sázky.
  3. Vyberte bonusový účet.
  4. Klikněte na tlačítko „Vsadit“.

Další kupon lze umístit až poté, co jsou známy výsledky předchozího. Je důležité si uvědomit, že před výběrem z herního účtu musíte vložit celou částku bonusu. V opačném případě všechny bonusy a výhry z těchto prostředků propadnou. Mějte také na paměti, že sázky, u kterých je proveden návrat, se nepočítají Акции и бонусы 1хБет

bonus 1xBet Black Friday

Mnoho hráčů často zaměňuje dva názvy, Black Friday a Happy Friday 1xbet, a mylně se domnívá, že se jedná o dvě různé nabídky. Udělejme si však v tomto bodě jasno. Jedná se o stejnou propagaci, kterou 1xbet provozuje v pátek. Jde jen o to, že když byla vytvořena, jmenovala se Černý pátek 1xBet a poté (předběžně v roce 2018) bookmaker změnil její název na Šťastný. Proto je název „Černý pátek“ zastaralý. Tím však všechny změny skončily, pravidla zůstala stejná. *Respektive ekvivalent v místní měně.

Relevantní zprávy