Intro

aplikace 22Bet pro iOS pro sázení

Приложение 22Bet на iOS
Stále více uživatelů služby Bet 22Bet podává sázky pomocí mobilního telefonu. Webové stránky sázkové kanceláře jsou sice plně přizpůsobeny obrazovkám chytrých telefonů a na gadgetech fungují rychle, ale sázení prostřednictvím aplikace je mnohem pohodlnější. Proto vývojový tým připravil mobilní aplikaci 22Bet pro Android a iOS. Jak aplikace pro Android funguje, jsme vysvětlili v dřívějším článku. V našem novém článku bychom vám rádi představili aplikaci 22Bet pro iOS.

Stažení a instalace mobilní aplikace 22Bet pro iPhony

Uživatelé operačního systému iOS mají oproti majitelům chytrých telefonů s Androidem výhodu. Mohou si totiž do svých iPhonů stáhnout mobilní aplikaci 22Bet přímo z oficiálního obchodu App Store. Případně odkaz na aplikaci naleznete na webových stránkách sázkové kanceláře. Pokud přejdete do sekce „Mobilní aplikace“ a vyberete instalační soubor pro iOS, bude hráč přesměrován na stránku App Store.

Možnost instalace přímo z obchodu výrazně usnadňuje instalaci softwaru nováčkům. V případě, že jsou stránky sázkové kanceláře blokovány, není třeba hledat způsoby, jak blokaci 22Bet obejít. Software si můžete rychle stáhnout z oficiálního zdroje.

Postup instalace mobilní aplikace 22Bet v systému iOS je následující:

 1. Vyhledejte aplikaci sázkové kanceláře prostřednictvím vyhledávání.
 2. Po potvrzení akce a udělení oprávnění programu spusťte instalaci stisknutím tlačítka „Instalovat“.
 3. Autorizujte se v mobilní aplikaci 22Bet prostřednictvím svého uživatelského jména a hesla. Nováčci se mohou u 22Bet zaregistrovat pomocí svého e-mailu nebo telefonního čísla.

V některých případech mohou mít uživatelé stále potíže s instalací mobilní aplikace 22bet na iPhone. Stránka může být blokována poskytovateli internetových služeb. V takovém případě musí hráč provést následující kroky:

 1. Přejděte do nastavení App Store ve svém zařízení.
 2. Otevřete sekci Apple ID.
 3. Klikněte na „Zobrazit Apple ID“ a zadejte své heslo.
 4. Vyberte „Country/Region“ a klepněte na „Change Country or Region“.
 5. V seznamu najděte zemi, kde není sportovní sázení zakázáno, například Kypr. Provedené změny uložte.

Мобильное приложение 22Бет для Айфона

Pokud tento krok nepomůže, můžete zkusit kontaktovat podporu a vyžádat si instalační soubor mobilní aplikace 22Bet. V takovém případě ji bude muset hráč nainstalovat ručně. To vyžaduje provedení dalších kroků v telefonu:

 1. Přejděte do nastavení telefonu, sekce „Obecné“ – „Profily“ nebo „Profily a správa zařízení“ (v závislosti na verzi systému).
 2. Nastavte důvěryhodnost vývojáře aplikace. To provedete kliknutím na název profilu vývojáře* v části „Firemní program“.

*Systém sám zjistí instalační soubor a zobrazí jeho název.

 1. Po potvrzení se můžete vrátit ke staženému souboru a nainstalovat mobilní aplikaci 22bet na iOS ručně.

Po instalaci aplikace 22Bet můžete začít sázet.

Výhody aplikace 22Bet pro iOS

Mobilní aplikace 22bet je mezi uživateli poměrně oblíbená díky svým výhodám. Pomocí aplikace mohou hráči vyhrát na:

 • Rychlost výkonu. Aplikace 22Bet pro iOS běží mnohem rychleji než mobilní verze webových stránek.
 • Obcházení blokování webových stránek. Uživatelé nemusí přemýšlet o tom, jakou službu VPN použít, aby změnili svou IP adresu a bod připojení. Aplikace má vestavěnou funkci pro obcházení blokování webových stránek.
 • Velký výběr funkcí. Sázení prostřednictvím mobilní aplikace 22Bet pro iOS je snadné a pohodlné. Hráči mají k dispozici všechny funkce na webových stránkách sázkové kanceláře.
 • Sázení na živé události. Hráči mohou uzavírat sázky na živé sportovní události a kybernetické sportovní sázky. Mají také možnost sledovat zápasy online.
 • podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Uživatelé 22Bet mohou požádat o pomoc 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Za zmínku stojí, že vývojový tým mobilní aplikaci 22Bet pro iPhony neustále aktualizuje. Každá nová verze nabízí hráčům další možnosti pro ještě pohodlnější sázení. Proto doporučujeme používat nejnovější verzi aplikace.

Мобильное приложение 22Бет для iOS

Podávání sázek v aplikaci 22Bet pro iOS

V předchozí části jsme zdůraznili hlavní výhody mobilní aplikace 22Bet pro iOS. Kromě výše zmíněných předností stojí za zmínku i umisťování sázek. Proces sázení v aplikaci je jednoduchý a bude intuitivní i pro začátečníky. Pro podání sázky v softwaru pro iPhone musí hráč:

 1. Přejděte do požadované sekce se sportovními událostmi. Stránky „Line“, „Live“ nebo „Cybersport“ se zobrazují jako ikony v horní části obrazovky. Sekci můžete najít také prostřednictvím hamburgerového menu. Nachází se v pravém horním rohu obrazovky.
 2. Vyhledejte sportovní nebo kybernetické sportovní soutěže. Najděte zajímavý zápas.
 3. Přidejte výběr s příslušným kurzem do sázkového tiketu.
 4. Zadejte výši sázky a vyberte typ (pokud je přidáno více událostí).
 5. Uzavřete sázku kliknutím na tlačítko „Uzavřít sázku“.

Jakmile je sázka podána, lze ji sledovat prostřednictvím kabinetu uživatele. Hráč může také zadat číslo kupónu do formuláře na stránce „Zkontrolovat kupón“, aby se nemusel přihlašovat na webové stránky. To je praktické, pokud je používán funkční počítač.

Relevantní zprávy