Intro

aplikace 22Bet pro Android: její použití pro sázení

Мобильное приложение 22Бет Android
V dnešní době je ve světě stále více oceňována mobilita. Proto chytré telefony s neustálým online přístupem provázejí dospělého člověka po celý den. V dopravě do práce, o přestávkách, dokonce i při obědě nebo večeři si mnoho lidí najde čas na „surfování“ po internetu. Proč tedy netrávit čas příjemným a užitečným způsobem? Stáhněte si aplikaci 22Bet pro Android a užívejte si uživatelsky přívětivé rozhraní a možnost sázet kdykoli a kdekoli. K tomu, abyste mohli sázet z mobilu, potřebujete pouze připojení k internetu, což je v dnešní době samozřejmostí

Stáhněte si a nainstalujte aplikaci 22Bet pro Android

Oficiální aplikaci 22Bet pro Android si můžete stáhnout pouze ze stránek. Google bohužel zakázal hazardní aplikace na svých stránkách Google Play. To velmi ztěžuje instalaci softwaru do vašeho chytrého telefonu. Zvláště když hráči nemají přístup na oficiální webové stránky (jsou u nás blokovány).

Navzdory tomu, že ne všechny země mohou hráčům umožnit přístup na stránky, přesto se nesnažte najít a nainstalovat mobilní aplikaci 22Bet z jiných zdrojů. Pokud tak učiníte, riskujete, že ztratíte přístup ke svému profilu na webových stránkách. Podvodníci budou moci vaše osobní údaje využít ve svůj prospěch. Jediné, co vám můžeme doporučit, je použít zdroje, které umožní obejít blokování webových stránek 22Bet.

Přihlásili jste se tedy na oficiální webové stránky společnosti 22Bet. Na pravé straně obrazovky, hned pod kupónem, se nachází banner s názvem „22Bet Mobile Apps“. Klikněte na „Podrobnosti“ a otevře se nová stránka, kde budete dotázáni, pro který operační systém si chcete aplikaci stáhnout. Instalační soubor vyberete pomocí odkazu „Download Android app“ a postupujte podle pokynů ke stažení. Je to poměrně jednoduché:

 1. Ve vyskakovacím okně udělte souhlas se stažením.
 2. Přejděte do nastavení telefonu. V části „Zabezpečení“ povolte instalaci z neznámých zdrojů.
 3. Když je posuvník „Povolit pro tento zdroj „* nastaven na aktivní, stiskněte tlačítko „Zpět“.
 4. Spusťte instalační soubor. V zobrazeném okně klikněte na tlačítko „Instalovat“.
 5. Hotovo! Užívejte si výhod mobilní aplikace 22Bet pro Android.

*Po instalaci aplikace můžete obnovit nastavení telefonu do původního stavu.

Мобильное приложение 22Бет для Android

Znovu připomínáme, že aplikace je pro váš telefon i pro vás zcela bezpečná, pokud ji stáhnete podle pokynů z oficiálních webových stránek. Sázková společnost nenese odpovědnost za bezpečnost používání mobilní aplikace 22Bet pro Android stažené z jiných zdrojů.

Výhody aplikace 22Bet pro Android

Jakmile si aplikaci 22Bet nainstalujete do svého chytrého telefonu, budete příjemně překvapeni. Podporuje naprosto všechny funkce oficiálních webových stránek a v některých momentech má dokonce své vlastní výhody. Podívejme se na ty hlavní:

 • Rychlost. I když máte slabý internetový signál, aplikace je ve srovnání s mobilní verzí webových stránek poměrně rychlá.
 • Aplikace se snadno používá, má intuitivní rozhraní a podporuje všechny funkce, které potřebujete pro rychlé a snadné sázení.
 • K dispozicije široká škála funkcí. Soubor funkcí je podobný verzi webu v prohlížeči. Můžete uzavírat klasické sázky, sledovat zápas živě a ihned uzavírat sázky, sledovat videopřenosy zápasů, hrát kasino a mnoho dalšího.
 • Dostupnost bonusu pro začátečníky. Při instalaci aplikace 22Bet pro Android získají noví hráči uvítací bonus.
 • Statistiky živých událostí. Události a zápasy v přímém přenosu můžete sledovat bez registrace.
 • Převodpeněz v režimu „round-the-clock“. Možnost provádět finanční operace kdykoli během dne.
 • Online chat. nepřetržitý přístup na náš live chat.

Sázková společnost mobilní aplikaci 22Bet pro Android neustále aktualizuje, rozšiřuje její funkce a zlepšuje její funkčnost. Zůstaňte tedy s námi a aktualizujte si verzi pro ještě pohodlnější sportovní sázení u 22Bet.

Скачивание мобильного приложения Андроид 22Бет

Podávání sázek v aplikaci 22Bet pro Android

Jak jsme již zmínili dříve, aplikace 22Bet se velmi snadno používá. Chcete-li podat sázku, musíte si nejprve vybrat sport (klasický nebo elektronický). Seznam se nachází ihned v horní části obrazovky v podobě ikon nebo je skryt v hamburgerovém menu v levém horním rohu stránky.

Poté se po celé obrazovce telefonu zobrazí tabulka s aktuálními událostmi. Klikněte na kurz, který vás zajímá, a přidejte sázku do sázkového tiketu. Poté se otevře stránka s tiketem. Zde budete muset zadat velikost a typ sázky (v případě, že přidáte více než jeden výběr). Posledním krokem je podání kuponu kliknutím na příslušné tlačítko. Vaše sázka je uzavřena!

Relevantní zprávy