Intro

aplikace 1xBet pro iPhone: jak stáhnout a nainstalovat?

Как скачать 1xBet на Айфон
[Box_text icon=“Q“]Majitelé iPhonu (iPhonu) mohou sázet prostřednictvím webové stránky 1xBet (je optimalizována pro velikost obrazovky) nebo použít mobilní aplikaci. Druhý jmenovaný nástroj je u zkušených uživatelů velmi oblíbený. Nováčci však mají mnoho otázek ohledně stahování softwaru do telefonu, jeho instalace do iPhonu a správného používání. Proto jsme pro vás připravili odpovědi na oblíbené otázky k dnešnímu tématu.[/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak si stáhnu 1xBet do svého iPhonu?

software1xBet je k dispozici ke stažení na AppStrore. Hráči si tak mohou nainstalovat aplikaci 1xBet do svého iPhonu přímo ze svého telefonu. Stačí se přihlásit na tržiště aplikací a vyhledat tu správnou podle názvu sázkové kanceláře. Můžete také vzít přímý odkaz na AppStrore z webových stránek sázkové kanceláře. Upozorňujeme, že na portálu kanceláře není k dispozici žádný hotový instalační soubor pro stažení 1xBet na iPhone.

Jak stáhnout 1xBet na iPhone v Rusku?

Činnost sázkové společnosti 1xBet v Rusku není legální. Webové stránky společnosti jsou blokovány úřadem Roskomnadzor. Sázkaři proto musí použít další software nebo zrcadla 1xBet, aby blokování obešli. Mezi ně patří mobilní aplikace 1xBet pro iPhone. Pro její stažení není nutné navštívit oficiální stránky sázkové kanceláře. Aplikaci 1xBet pro iPhone si můžete stáhnout z ruského tržiště. V takovém případě by neměly nastat žádné potíže s instalací a dalším používáním aplikace.

Pokud je stránka s aplikací zablokována, měli byste:

  1. Přejděte do Nastavení – Apple ID **** (uživatelský e-mail) – Zobrazit a změňte zeměpisnou polohu z Ruska na Ukrajinu, kde web není blokován.
  2. Vraťte se na stránku aplikace v oficiálním obchodě Apple a stáhněte si software.
  3. Nainstalujte aplikaci 1xBet do svého iPhonu a znovu změňte geolokaci.

Вход в мобильную версию 1xBet

Kde si mohu stáhnout 1xBet na iPhone?

Na tuto otázku jsme již odpověděli v první části. Aplikaci 1xBet pro iPhone najdete na oficiálním trhu sázkové kanceláře. Díky tomu, že politika společnosti Apple nezakazuje používání aplikací pro hazardní hry, mohou si uživatelé stáhnout a nainstalovat software z AppStore.

Na sázkových portálech najdete aplikaci 1xBet pro iOS. Nedoporučujeme však instalovat aplikace z externích zdrojů. Není to bezpečné a může to vést ke ztrátě přístupu k účtu. Útočníci navíc mohou informace z vašeho mobilního telefonu využít pro své vlastní účely.

Proč se mi 1xBet nestáhne do iPhonu?

V případě, že se hráč nemůže dostat na stránku AppStore, můžete vyzkoušet metodu popsanou v části „Jak stáhnout 1xBet do iPhone v Rusku?“ Pokud se na stránku dostanete, ale program se nenainstaluje, je třeba zkontrolovat nastavení iPhonu. Možná byl telefon nedávno aktualizován a nepodporuje verzi hazardní aplikace 1xBet. S touto otázkou se můžete obrátit na operátory horké linky sázkové kanceláře. Je třeba připomenout, že jsou k dispozici 24 hodin denně.

Relevantní zprávy