Intro

22Bet software pro PC: stažení a použití

Программа для ПК 22Бет
Přestože společnost 22bet není na trhu sportovního sázení dlouho, nezaostává za svými konkurenty, pokud jde o kvalitu služeb. Nejenže sázková kancelář nabízí velký výběr sportovních sázek, zajímavé akce a bonusy pro hráče, ale připravila také praktické webové stránky pro sázení. Kromě toho si uživatelé mohou nainstalovat mobilní aplikaci 22Bet, která je dostupná pro zařízení s operačním systémem Android a iOS. Hráče však zajímá i dostupnost 22Bet pro sázení z počítače. O tom se rozepíšeme v novém článku.

Stáhnout 22Bet pro PC

Vývojový tým 22Bet připravil docela šikovnou platformu pro podávání sázek a her. Stále více uživatelů se však rozhoduje pro používání mobilních telefonů, o čemž jsme psali ve zmíněném článku (v úvodu). Hráči také hledají alternativní způsoby přístupu na portál, pokud je webová stránka 22Bet zablokovaná. V takovém případě je možné použít speciální program pro PC. Takové aplikace od konkurence mají zpravidla vlastní VPN, která umožňuje obejít všechny blokace a rychle uzavírat sázky.

Všechny dostupné aplikace pro sázení od 22Bet jsou k dispozici v sekci Mobilní aplikace. Jak již můžete poznat z názvu, jedná se o aplikace pro chytré telefony. Samostatná aplikace 22bet pro počítače bohužel zatím neexistuje. Pokud však tento dotaz zadáte do vyhledávače, pravděpodobně najdete stránky s instalačními soubory údajně oficiální aplikace pro počítače. Těmto informacím však nevěřte. Sázková kancelář 22Bet neposkytuje program pro sázení z počítačů. Bude v budoucnu k dispozici? To také není známo. Při pohledu na rychlý vývoj služby však nelze takovou možnost vyloučit.

Программа ПК 22Бет

Instalace softwaru 22Bet pro počítače

V předchozí části jsme psali, že sázková kancelář v současné době neposkytuje sázkový software 22Bet, který byste si mohli nainstalovat do počítače. Zde hovoříme konkrétně o samostatném souboru, který lze nainstalovat pomocí standardních nástrojů pro Windows nebo MacOS. Podnikaví uživatelé se však naučili, jak z této situace vyjít a sázet z počítače, aniž by museli navštívit stránky.

K instalaci softwaru 22Bet do počítače můžete použít emulátor Androidu. Hráč si do počítače nainstaluje software pro používání mobilních aplikací, nainstaluje si software sázkové kanceláře a může si užívat sázení. Nevýhodou tohoto řešení jsou další potíže s hledáním vhodného emulátoru a rychlost aplikace v počítači. Hlavní výhodou aplikace 22Bet pro sázení na počítači je, že je možné obejít blokování webových stránek bez použití služeb VPN.

Alternativně si můžete nainstalovat verzi aplikace 22Bet pro iOS. Musíte však najít bezplatný a rychlý emulátor softwaru pro iPhone. To je obtížnější než pro Android.

Мобильное приложение 22Бет

Podávání sázek prostřednictvím softwaru 22Bet

Jakmile si uživatel nainstaluje software 22Bet pro PC, může začít podávat sázky. Celý proces se nebude lišit od používání mobilní aplikace. Jediný rozdíl spočívá v nutnosti spustit emulátor a „nasadit“ aplikaci do počítače. Všechny ostatní operace budou totožné.

Chcete-li uzavřít sázku prostřednictvím softwaru 22Bet, musí hráč:

  1. V sekci „Line“ nebo „Live“ vyberte událost, o kterou máte zájem. Mohou to být také soutěže elektronických sportů, které najdete na stránce „Cybersports“.
  2. Seznamte se s možnostmi, klikněte na kurz příslušné události (přidejte sázku na tiket).
  3. Na stránce s kupónem nastavte velikost sázky a vyberte typ (pokud bylo přidáno více možností).
  4. Sázku uzavřete kliknutím na příslušné tlačítko.

Hráč pak může sledovat výsledek sázky prostřednictvím svého osobního účtu nebo stránky „Zkontrolovat kupón“.

Relevantní zprávy