Intro

1xBet Promo Points, Bonusové body a Promo kódy

Промокоды в 1xBet (1хБет)
[Box_text icon=“W“]Mnoho nováčků se po zběžném seznámení s 1xBet může „ztratit“ v bonusech a propagačních akcích z kanceláře. V článku o typech bonusů od 1xBet jsme odpověděli na některé otázky. Rozhodli jsme se však, že pojmy „promo body“, „bonusové body“ a „promo kódy“ vložíme do samostatného materiálu. Co mají společného a čím se liší? O tom bude řeč v tomto článku.[/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Promo body u 1xbet

Jakmile hráč dokončí registrační proceduru u 1xbet a potvrdí svůj účet, může se zúčastnit bonusového programu. Sázením na sporty, kybernetické sporty a hry, účastí na propagačních akcích (jako je kolo štěstí) obdrží sázkař promo body 1xbet. Jedná se o body udělované uživatelům na znamení jejich věrnosti sázkové kanceláři. V článku o propagačním zůstatku 1xBet jsme tyto body porovnali s cashbackem, který lze připsat na každou sázku nebo utracenou částku (možnost, kterou si sázkař vybere). Propagační body od sázkové kanceláře se shromažďují na speciálním účtu, který lze zkontrolovat v kabinetu uživatele (sekce „Nastavení účtu“). Po nasbírání minimálně 50 promo bodů 1xBet je sázející může vyměnit za promo kódy. To lze provést ve „Vitríně promo kódů“ a získáte sázky nebo roztočení zdarma. Tímto způsobem lze promo body použít k vytvoření promo kódů. Ty se používají při podávání sázek (ve hrách) a přispívají k získání hotovosti (pokud je akce úspěšná).

Bonusové body v 1xBet

V článku „Co jsou bonusové body 1xbet?“ jsme paralelně používali pojmy propagační body a bonusové body. Jsou to synonyma a znamenají totéž. Sázkaři tedy mohou sázením, hraním a účastí na propagačních akcích získat bonusové body do speciálního účtu. A jak bylo zmíněno v předchozí části, body u 1xBet mohou být přeměněny na freebies a freespiny. Jedná se o poměrně jednoduchý způsob získávání odměn od sázkové kanceláře. Z naší strany doporučujeme přečíst si všechny dostupné propagační akce v sekci PROMO. Uživatelé mohou rychle zvýšit počet bonusových bodů 1xBet nikoli počtem sázek, ale jejich kvalitou. Jaký je rozdíl mezi bonusovými body a bonusy u 1xbet?

  • Body jsou pevně stanovené procento nebo částka připsaná hráči za sázení nebo za absolvování našich denních/týdenních propagačních akcí. Částka se připisuje ve formě bodů na speciální účet. Body se převádějí na propagační kódy a poté se používají při sázení a hraní.
  • Bonusy jsou dodatečné odměny, které lze získat v rámci promo akcí, například za registraci. Mohou mít podobu peněz, freespinů, volných vstupenek nebo hodnotných dárků a mohou být vyplaceny na speciální účet/zaslány na domácí adresu hráče. Bonusy lze okamžitě použít k sázení a hraní (pokud se nejedná o hodnotné dárky).

Витрина промокодов 1хБет

promo kódy 1xbet

A posledním konceptem jsou promo kódy 1xbet. O tomto pojmu jsme již psali v jednom z našich článků: jde o sled čísel a písmen, který slouží ke zvýšení vašich výher, získání peněz navíc, pojištění sázek atd. Promo kódy lze použít při registraci (noví hráči mohou díky promo kódu STAVKAWIN získat 30% uvítací bonus) nebo při uzavírání sázek/hraní her. Speciální kódy můžete získat od sázkových partnerů společnosti 1xBet nebo uplatnit své promo body ve vitríně promo kódů. Promo kódy mohou být k dispozici také v rámci jiných propagačních akcí společnosti 1xBet. Upozorňujeme, že výměnné kódy propagačních bodů mají omezenou dobu platnosti. Proto vám doporučujeme používat je tak dlouho, dokud jsou aktivní.

Relevantní zprávy