Intro

1xBet live sportovní sázení: funkce a typy sázek

[Box_text icon=“P“]Uživatelé, kteří dávají přednost sázení online, ocení nabídku sázkové kanceláře 1xbet. Nabízí sázkařům širokou škálu událostí, praktické nástroje pro rychlou správu sázek a různé možnosti sázení. Podrobnější informace o sekci Live se dozvíte v dnešním článku.[/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

1xBet Live sázení pro začátečníky i profesionály

Sázková společnost 1xBet vyniká nad konkurencí svou rozmanitostí předzápasových a živých sázek. Když už mluvíme o sestavě 1xBet, stojí za zmínku velký výběr událostí ve výklenkových ligách. Aktuální celkový počet předzápasových událostí, které jsou na webu k dispozici, je více než 5 000. To je zcela dostatečné množství jak pro profesionály v oblasti sázení, tak pro začátečníky.

V případě živého sázení má 1xBet v jednom okamžiku k dispozici přibližně 1000 živých událostí (v závislosti na sezóně). To je pro zkušené sázkaře pádný argument. Ačkoli stále více nováčků dává přednost live sázkám – sázkám, které se uzavírají v průběhu událostí. Usnadňuje jim to možnost sledovat zápasy online a provádět přesnější předpovědi, stejně jako „vybírat“ dobrý kurz pro sázení. Sekce Live na 1xBet je však určena především pro zkušené sázkaře. Pokud jste právě začali sázet, doporučujeme navštívit naši školu sázení a získat cenné tipy pro úspěšné sázení.

online sázení 1xBet: nabídka sázek

Jak již bylo zmíněno, online sázení od 1xBet najdete na naší stránce sázení Live. Pohybovat se můžete prostřednictvím horního a dolního menu. Samotná sekce je uspořádána podle principu line-upu: v pravé části obrazovky se nachází sekce s „Top šampionáty“ a „Top hry“, kde jsou shromážděny populární události. K dispozici je také postranní nabídka, která umožňuje rychlý výběr her v různých sportovních disciplínách.

Uživatelé mohou denně uzavírat živé sázky na 1xbet na více než 20 sportů. Rozmanitost online událostí je nižší než řádek, což je typické pro všechny sázkové kanceláře. Sázkaři však mají možnost vsadit na cokoli od prvního týmu až po počet žlutých karet ve fotbale. Uživatelé tak mají k dispozici vše, co potřebují k tomu, aby se dobře bavili při sázení 1xBet live.

sázení 1xBet live

Kromě standardní prezentace live sázek mají hráči v rozbalovací nabídce k dispozici další možnosti live sázek. V současné době jsou u 1xBet k dispozici následující typy online sázek:

 • Sázka na vlastní pěst je stránka se všemi nabídkami živého sázení dostupnými v zemi bydliště hráče. Nabídka je tvořena na základě údajů zadaných v profilu hráče.
 • Multi-LIVE je praktický ovládací panel, který umožňuje sledovat vybrané živé sázky současně. Uživatel sám shromažďuje události na stránce a spravuje je pomocí metody drag-and-drop.
 • Oznámení o živých událostech jsou zápasy, které se odehrají v nejbližší době a přenesou se do sekce Live. Uživatel si tak může ihned spočítat, které sázky lze uzavřít v předzápase a které jsou k dispozici online.

Dříve byly hráčům k dispozici i jiné reprezentace sázek live, například ruleta Live. Sázková kancelář 1xbet však nestojí na místě a neustále provádí změny ve funkčnosti webových stránek.

Мульти Лайв 1хБет

Výhody a nevýhody live sázek u 1xBet

Jak ukazuje praxe, zkušení uživatelé 1xBet jsou ochotnější sázet na sporty online než na lince. Důvodem jsou výhody live sázek ve srovnání se sázkami před zápasem, a to:

 • Velký výběr událostí v různých sportovních disciplínách.
 • Rychlost sázení na různé události.
 • Praktické nástroje pro analýzu zápasů.
 • Přímé videopřenosy některých zápasů (online televize).
 • Vyšší kurzy ve srovnání s konkurencí.
 • Doba pro výpočet sázky v reálném čase 10-15 minut

Sázení živě má však řadu nevýhod:

 • Žádná možnost označení sportovního sázení online.
 • Finanční prostředky získané ze sázek 1xbet live můžete vybrat až 12 hodin po zápase.
 • Ne vždy existuje pojištění pro sázení naživo.

I přes tyto nevýhody si online sportovní sázení od 1xBet získává mezi sázkaři stále větší oblibu. Proto roste počet událostí v sekci i nových sázkových nástrojů. To je pro fanoušky sázení v reálném čase velké plus.

Relevantní zprávy