Intro

1xBet: co je to za sázkovou kancelář?

1xbet что это
Společnost 1xBet je poměrně aktivní v propagaci své značky online i offline. Informace o 1xBet můžete vidět nejen na tematických platformách hazardních her, v mediálních sítích partnerských webů, v pirátských filmech a televizních seriálech (reklama zahrnuje majitele zdrojů, aby mohli profitovat z referral programu), ale také v reklamě FC Barcelona, Chelsea, Africké fotbalové konfederace, kde je sázková kancelář oficiálním sponzorem. O společnosti 1xBet tedy muselo slyšet mnoho uživatelů internetu a sportovních fanoušků. Pokud o této sázkové kanceláři nic nevíte a zajímá vás: Co je to1xbet? “ Pokusíme se vám na to stručně odpovědět.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

historie 1xBet: Jak se společnost vyvíjela?

Jak jste mohli pochopit z názvu a úvodu, 1xbet je sázková kancelář, poměrně oblíbená mezi hráči. Byla založena již v roce 2007 v Rusku a své služby poskytovala prostřednictvím kamenných sázkových kanceláří. Až do začátku roku 2010 se sázkové kanceláře objevovaly v mnoha velkých městech Ruské federace a sousedních zemí: V těchto zemích se nacházela řada dalších poboček: Ukrajina, Bělorusko, Kazachstán atd. Přestože poskytovala zajímavou nabídku sázek a her, jednalo se o průměrnou sázkovou kancelář mezi desítkami podobných na trhu.

Od počátku roku 2010 začala společnost pracovat na svých webových stránkách, které byly spuštěny o rok později, v roce 2011. Získala licenci od registrátora na Curacau, což kanceláři umožnilo přijímat uživatele z celého světa. A právě tento krok vedl k rychlé popularitě sázkové kanceláře mezi sázkaři v zemích SNS a později i v dalších částech Evropy a světa.

S příchodem popularity 1xBet však začaly problémy s ruskými regulačními úřady. Ruská legislativa se začala zpřísňovat a online aktivity s využitím offshore licence byly zcela zakázány. Proto byla kancelář nucena změnit své sídlo a přístup na 1xbet.com je nyní blokován Roskomnadzorem. I když k vyřešení tohoto problému můžete vždy použít oficiální zrcadla nebo služby VPN.

Stojí za zmínku, že všechna sázková místa v Rusku (bylo jich více než 600) se přesunula do nově vytvořené společnosti – 1xStavka. Ve skutečnosti se jedná o ruskou obdobu společnosti 1xBet, pouze registrovanou podle ruského práva. Proto můžete najít fenomenální podobnosti v nabídce, designu webových stránek, propagačních akcích. Přestože mezi nimi existují podobnosti, z právního hlediska jsou 1xBet a 1xStavka odlišné sázkové kanceláře.

V současné době je 1xBet jedním z nejoblíbenějších bookmakerů na trhu hazardních her. Její služby využívá více než půl milionu lidí. Přispělo k tomu mnoho faktorů, počínaje zajímavou nabídkou, bonusy a konče reklamou, kterou jste mohli slyšet nebo vidět předtím, než jste do vyhledávače zadali „1xBet co to je?“

1xBet kde je registrován?

sázková společnost 1xBet po otevření svých webových stránek v roce 2011 změnila svou jurisdikci. Společnost„1x Corp N.V.„, která zastupuje značku 1xBet, působí podle zákonů ostrova Curacao a je registrována v tomto ostrovním státě. Tato země je součástí Nizozemského království. Veškeré stížnosti týkající se služby by proto měly být adresovány registrátorovi z Curacaa. Ochranu zájmů u soudu lze rovněž řešit podle nizozemského práva. Jedná se však o složité a časově náročné řízení. Jednodušší je proto vznést dotaz u matrikáře. Za zmínku také stojí, že sázková kancelář často řeší všechny spory ve prospěch hráčů.

Doufáme, že jste po našem krátkém přehledu pochopili, co je 1xBet zač. A pokud vás zajímá sportovní sázení, můžete se podívat na naši školu pro začínající hráče. Obsahuje lekce, které vám pomohou rozvinout správný přístup ke sportovnímu sázení.

Relevantní zprávy