Intro

1xBet: bonus za první vklad pro nováčky

1хБет бонусы на первый депозит
Při seznamování se sázkovou kanceláří věnuje potenciální uživatel pozornost nabídce sázek/hazardních her, kurzům, rozmanitosti platebních metod, dostupnosti bonusů, akcím atd. Zároveň je možnost získání odměn na začátku a během aktivního využívání služeb kanceláře jedním z důležitých kritérií pro výběr herního portálu. Proto mnoho sázkových kanceláří, včetně 1xBet, poskytuje svým hráčům uvítací bonus. Co nabízí 1xBet pro nováčky? O tom bude řeč v tomto článku.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

bonus za první vklad 1xBet

Poté, co se hráči seznámili s portálem sázkové společnosti 1xbet a rozhodli se vytvořit účet, doporučujeme navštívit stránku „PROMO“. Ta obsahuje všechny aktuální propagační akce a bonusové programy pro uživatele. Pokud nemáte čas podívat se blíže na všechny propagační akce, podívejte se na náš článek. Shromáždili jsme informace o oblíbených propagačních akcích společnosti 1xBet. Obsahuje popis podmínek propagace a srovnání nejlepších nabídek sázkové kanceláře. V článku si také můžete přečíst vlastnosti bonusu za první vklad od 1xBet.

Než však přistoupíte k registraci účtu, doporučujeme přečíst si podmínky pro získání a sázení uvítacího bonusu. Proč je to důležité? Někteří bookmakeři slibují v reklamních bannerech přemrštěné odměny a skrývají nuance za spoustou „hvězdiček“. Ne vždy je tedy snadné nabídku vstupního bonusu vsadit a proměnit ji ve skutečnou odměnu. Navzdory skutečnosti, že 1xBet je poměrně loajální kancelář a získání uvítacího bonusu bude pro nováčky možné. Přesto je lepší zhodnotit své možnosti hned, než mít později negativní zkušenosti na stránkách sázkové kanceláře.

první vklad 1xbet: bonusové podmínky

Sázková kancelář 1xbet nabízí hráčům dva uvítací bonusy, ze kterých si mohou vybrat. První se vztahuje na sázení a druhý na hazardní hry. Sázkaři bohužel nemohou získat dva bonusy najednou. Proto stojí za to přihlásit se do své osobní skříňky, sekce „Nastavení účtu“, a v poli „Účastnit se bonusových akcí“ vybrat odměnu, která vás zajímá, nebo se z takových akcí odhlásit.

bonus za první vklad 1xBet

Po vytvoření účtu a výběru sázkového bonusu může hráč vložit peníze na svůj účet. společnost 1xbet nabízí uvítací bonus ve výši 100 % částky prvního vkladu, maximálně však 100 USD*. Přitom existuje skvělý způsob, jak zvýšit vstupní bonus o 30 dolarů*. Při vytváření účtu musíte do pole pro promo kód zadat STAVKAWIN. Poté můžete přistoupit ke vkladu. Upozorňujeme, že kód nemůžete použít po registraci, můžete ho použít pouze při vytváření profilu.

Podle podmínek bonusu za první vklad je minimální výše vkladu 0,5 USD*. Hráč má 30 dní na to, aby získaný bonus vsadil. Chcete-li si z bonusového účtu vybrat peníze na hlavní účet, musíte bonusovou částku vsadit 5x tolik na parlay s alespoň 3 událostmi. Minimální kurz na každou událost je 1,40.

1хБет - выбор приветственного бонуса

První vklad od 1xBet: herní bonus

Pokud se uživatel rozhodl pro uvítací bonus 1xbet games, stojí za to si také přečíst mechaniku jeho obdržení a sázení. Podle pravidel obdrží sázející odměnu ve výši až 1 500 dolarů* + 150 bezplatných roztočení. Bonus je rozdělen do 4 částí, které jsou připsány po prvních 4 vkladech:

  • $300* (100% částky vkladu) a 30 freespinů.
  • $350* (50% z vložené částky) a 35 freespinů.
  • 400* dolarů (25 % z vložené částky) a 40 freespinů.
  • $450* (25 % z vložené částky) a 45 freespinů.

Peníze by měly být vsazeny 35krát do 7 dnů od jejich připsání. Kromě toho nesmí sázková částka pro sázení překročit 5 dolarů*. Pokud jde o roztočení zdarma, lze je využít pouze na určité hry. Ty jsou popsány na stránce propagace.

bonus za první vklad 1xbet je skvělou příležitostí pro nováčky, aby si vyzkoušeli funkce portálu. Uživatel si bude moci vyzkoušet různé techniky sázení a vyzkoušet nové hazardní hry. Kromě zkušeností může uživatel získat další peněžní odměny, které budou příjemným doplňkem k získaným zkušenostem.

*Nebo odpovídající částku v jiné měně.

Relevantní zprávy